Autor Wątek: Witam wszystkich.  (Przeczytany 1090 razy)

Offline Gonzalles

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 246
Witam wszystkich.
« dnia: Luty 12, 2017, 17:47:34 pm »
Witam,  :-bry od 2 mcy stałem się właścicielem x300-ki 97' executive.
Jestem już po częściowej rewitalizacji Jaga/wizycie w lakierni i odnawianiu ,polerce felg z grubszych rzeczy/.
Można powiedzieć, że jestem już na półmetku prac, pozostało konserwacja podwozia i profili wewnętrznych, wymiana poduszek amorów przednich,podsufitka i parę drobnych prac.Auto kupiłem zadbane, w dobrym stanie mechanicznym i blacharce bez większej korozji. Jak dobrze pójdzie w najbliższym tygodniu wykonam konserwację i poduchy/mimo chłodów mam niespożyty zapał!/.
Na  szczęście mieszkam w zagłębiu części do Jaga/w Szprotawie, lubuskie/, wiec kupuję taniej niż do golfa 3-ki:), choć na portalach aukcyjnych/allegro,olx/ też można kupić w dobrych cenach przy odrobinie cierpliwości.
Jestem po przeczytaniu interesujących mnie tematów na tym forum, dzięki nim wiem jak uporać się z niektórymi problemami.Może sam niedługo się udzielę, moja wiedza praktyczna wzrasta, więc też na pewno niejednemu forumowiczowi mogę pomóc.
To by było na tyle, pozdrawiam wszystkich:)

... bo kot lubi pieszczoty, cokolwiek to znaczy...   Bez przesady, nie mam zamiaru go pieścić w każdej wolnej chwili! Ma konkurencję.

Offline Andrzej308

  • JCPF Club Member
  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 64
  • XJR 97, S-Type 02, XJ 11
Odp: Witam wszystkich.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2017, 21:27:49 pm »
Witam.
Gratuluję.
Mam 308 z tego samego roku.
- "To nie jest tak, że uważamy się za najlepszy zespół na świecie. Sądzimy jedynie, że jesteśmy o wiele lepsi niż Numer Drugi, kimkolwiek by on nie był." R.Plant

Offline aro

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • s-type 2000 manual lpg
Odp: Witam wszystkich.
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 16, 2017, 10:00:34 am »
Witaj u nas,cześć :)