Dział Ogólny (Tematy Jaguarowskie i nie tylko) > Kotek miesiąca

Galeria zwycięzców konkursu ,, Kotek miesiąca '' - edycja 2016

<< < (2/3) > >>

Wojtas:
myślę że ten pmysł jest niezły , trzeba by tylko zgody włascicieli na opublikowanie a pózniej sprawa do "obgadania na zarządzie" i do szerokiej konsultacji klubowiczów

Artek123:
Według regulaminu działu / Konkursu ,,Kotek miesiąca" nie trzeba już ich pytać o zgodę na umieszczenie zdjęć w kalendarzu, bo już ją wyrazili biorąc udział w konkursie (pkt. 4 i 14 regulaminu)... A więc potrzebne są tylko oryginalne zdjęcia w dużej rozdzielczości nadesłane do konkursu, zgody Zarządu na użycie znaków (Logo, tych zdjęć) i osoby która się tym zajmie (ogarnie temat)...

regulamin konkursu ,,Kotek miesiąca":
http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,16577.0.html

P.S.
Kolego Jaguar XJ6  posiadasz zdjęcia nadesłane na konkurs w dość dobrej rozdzielczości???

Jaguar XJ6:
Zdjęcia posiadam w takiej rozdzielczości w jakiej zostały przysłane do konkursu , 2 fotki są przerabiane w programie i w trochę niższej rozdziałce , ale zostały przygotowane do druku na A3 . Wzór kalendarza był chwile na forum , tam, można było zobaczyć jak wyglądają poszczególne miesiące . Jeśli chcecie kalendarz , to kontaktujcie się z zarządem , ja mogę wysłać fotki (albo strony mojego kalendarza) osobom zajmującym się kalendarzem klubowym .

JCPF7777:
W sprawie kalendarza:

1. Jak w zeszłym roku, taki i w roku 2017, Klub drukuje kalendarz, który będzie się zaczynał od marca (miesiąc rejestracji Klubu).
2. Rada i Zarząd Klubu podejmą decyzję o ostatecznej formie kalendarza w I połowie lutego, aby kalendarz był gotów na koniec miesiąca. Przypominam, że w 2016 roku, Klub "wyprodukował" kalendarz inny, niż robi to tysiące firm i klubów motoryzacyjnych, czyli bez "martwych" samochodów, a z żywymi ludźmi, czyli ze zdjęciami z imprez organizowanych przez Klub. Przykłady załączam poniżej.
3. Wszyscy Członkowie Klubu, którzy wpłacają coroczną deklarowaną kwotę, otrzymują kalendarz na adres podany w Deklaracji Członkowskiej, czyli bez zmian w porównaniu z zeszłym rokiem.
4. Klub przewiduje "produkcję" większej ilości kalendarzy, które będzie można otrzymać za kwotę darowizny na konto Klubu, która pokryje koszt druku i przesyłki - o szczegółach użytkownicy Forum będą poinformowani pod koniec lutego, gdy poznamy koszty. 

a1410:
Czy Klub planuje druk kalendarza na 2023 rok?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej