Autor Wątek: Mapy nawigacji - uważajcie na ........  (Przeczytany 2371 razy)

Offline worek1965

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Kocham to forum
Mapy nawigacji - uważajcie na ........
« dnia: Grudzień 06, 2016, 21:37:40 pm »
Uważajcie na ........ http://polskiemapynawigacji.blog.onet.pl/2011/05/05/polskie-mapy-nawigacji-do-jaguara/. Kupiłem za 190 zł mapy ponoć z 2016 roku ( Europa wschodnia z Polską oraz Europa zachodnia ) z polskim menu  i polskim lektorem.  Mapy są jednak z 2009 i 2010 roku , brak polskiego menu i polskiego lektora.  Facet dawał gwarancję rozruchową ( potwierdzenie mam na mailu ). Po kilku trudnych rozmowach telefonicznych i zapewnieniach przez niego , że dogra pod VIN działającą wersję  zamilkł jak grób. Od dwóch tygodni nie odbiera telefonów , nie oddzwania , nie odpowiada na sms-y.  >:(

Malfoy

  • Gość
Odp: Mapy nawigacji - uważajcie na ........
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 12, 2016, 16:11:14 pm »
Dziwna sprawa dwa razy u niego kupowałem do xfa i wszystko się zgadzało ... fakt faktem mapy zawsze były rok do tyłu względem rocznika ale tak jest.

Offline gonzo7

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 801
Odp: Mapy nawigacji - uważajcie na ........
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 12, 2016, 17:37:05 pm »
Widzisz, było nie raz pisane o mapach, jakie są do jakich modeli i nie było by zaskoczenia ze do Xa i Ski 2010r to max.
A o polskim menu i lektorze to już naprawdę naiwność. Jedyne wyjście to zgłoszenie sprawy na policję bo to wyłudzenie jest.

Offline Andrzej4563

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 167
Odp: Mapy nawigacji - uważajcie na ........
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 29, 2016, 22:05:58 pm »
Także zostałem naciągnięty przez tego gościa . Pisałem o tym chyba dwa lata wstecz ?  :-bry
Rover 75       , Jaguar S-type 2,5 V6  2003 r