Autor Wątek: Pilnie potrzebna część - przewody skrzyni biegów - nie mogę nigdzie znaleźć!  (Przeczytany 1537 razy)

Musikk

  • Gość
Witam. Prosiłbym o pomoc w znalezieniu części. Jest to rurka aluminiowa z okuciem, pokazana na zdjęciu. Przetarła mi się, a nigdzie takiej nie mogę dostać. Jest ona od skrzyni biegów, wycieka mi przez nią olej:( Jag 2.7D 2005r skrzynia automatyczna.
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2016, 14:35:02 pm wysłana przez Musikk »

Offline Zdrapciooh

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 440
  • S-Type 2004 2.7 Diesel Sport
Jest: XF 2015 2.0t Luxury
Był: S-Type 2.7d Sport

Musikk

  • Gość
Odp: Pilnie potrzebna część - przewody skrzyni biegów - nie mogę nigdzie znaleźć!
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 17, 2016, 10:08:00 am »
A jest możliwość dopasania tych przewodów od innego modelu?

Offline Szwagier

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 791
Odp: Pilnie potrzebna część - przewody skrzyni biegów - nie mogę nigdzie znaleźć!
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 17, 2016, 10:16:36 am »
A tych nie da się naprawić?? Wymontować i zawieść tam gdzie robią takie pierdółki czyli zakówa przewody jak dobry spawacz ślusarz serwis klimatyzacji itp spawanie aluminium takich przewodów 30-50pln zależy co tam za dziury czy pęknięcia masz
:)

s-type 4.0 2000r

Musikk

  • Gość
Odp: Pilnie potrzebna część - przewody skrzyni biegów - nie mogę nigdzie znaleźć!
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 17, 2016, 10:22:49 am »
Mechanik powiedział mi, że ciężko będzie z pospawaniem, a w okolicy nie mam fachowca, który by się na tym znał, żebym mógł o to zapytać.

Offline Szwagier

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 791
Odp: Pilnie potrzebna część - przewody skrzyni biegów - nie mogę nigdzie znaleźć!
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 17, 2016, 10:25:37 am »
Bo nie każdy umie spawać aluminium a z jakiego miasta jesteś jeśli mogę zapytać?
:)

s-type 4.0 2000r

Musikk

  • Gość
Odp: Pilnie potrzebna część - przewody skrzyni biegów - nie mogę nigdzie znaleźć!
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 17, 2016, 11:06:01 am »
Góra, dolnośląskie. Okolice Leszna, Głogowa ;)

Offline Szwagier

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 791
Odp: Pilnie potrzebna część - przewody skrzyni biegów - nie mogę nigdzie znaleźć!
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 17, 2016, 11:13:33 am »
No kolego to w Lesznie lub Rawiczu na pewno kogoś znajdziesz.
Wpisz w Google spawanie aluminium Leszno i ukaże się www. The...........
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2016, 11:17:51 am wysłana przez Szwagier »
:)

s-type 4.0 2000r

Musikk

  • Gość
Odp: Pilnie potrzebna część - przewody skrzyni biegów - nie mogę nigdzie znaleźć!
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 17, 2016, 11:20:01 am »
Aktualnie czekam na wiadomość od sprzedawcy z ogłoszeń na forum, bo twierdzi, że coś takiego ma, także mam nadzieję, że uda mi się to zakupić ;)