Autor Wątek: Sekcja Środka Cypel Czerniakowski Warszawa  (Przeczytany 93160 razy)

Bazyli

  • Gość
Sekcja Środka Cypel Czerniakowski Warszawa
« dnia: Kwiecień 25, 2009, 09:12:03 am »
Koty łódzkie, warszawskie i okoliczne czas się spotkać i Sekcję założyć. Nie zawsze uda się dojechać nad morze albo na Śląska a spotykać się trza.

W związku z tym wzywam wszystkie Koty Środka coby jakiś spocik w Warszawie, Łodzi lub okolicach zorganizować i zsekcić się  :-tylko

Pieterek

  • Gość
Odp: Sekcja Środka Cypel Czerniakowski Warszawa
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 27, 2009, 08:34:55 am »
Tym sexowaniem chyba wystraszyłeś potencjalnych kandydatów.

Bazyli

  • Gość
Odp: Sekcja Środka Cypel Czerniakowski Warszawa
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2009, 20:35:37 pm »
No właśnie widzę. Kotów w Warszawie i Łodzi huk, a cisza w eterze.  :( Nie wiem czy takie leniwe czy przestraszone  ;D

oskioski

  • Gość
Odp: Sekcja Środka Cypel Czerniakowski Warszawa
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 27, 2009, 21:16:59 pm »
a mi sie to seksowanie podoba ;D ;D . wpadam na inaugurację sekcji środka  :-za ::-super

Bazyli

  • Gość
Odp: Sekcja Środka Cypel Czerniakowski Warszawa
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 27, 2009, 23:24:14 pm »
To ja powiem tak. Wstępny pomysł. Spotkanie w Modlinie. Atrakcje: Zwiedzanie twierdzy Modlin (można pojeździć zabytkowymi wojskowymi pojazdami), jedzenie na miejscu, nocleg może być też. Druga atrakcja to zabawy Kotami na lotnisku w Modlinie (długi pas, można się w końcu rozpędzić). Możliwości pełno.
Koszty do sprawdzenia (zarówno twierdza jak i lotnisko),
Warunki bhp do zabaw na lotnisku do ustalenia,
Termin do ustalenia.

Sprawdzę koszty i możliwości. Może teraz Kotki przestaną się bać  :P

naughtycat23

  • Gość
Odp: Sekcja Środka Cypel Czerniakowski Warszawa
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 27, 2009, 23:26:55 pm »
Modlin doskonale jezeli moglbym sie przylaczyc chetnie spotkam sie z forumowiczami mimo ze kot jeszcze nie gotowy  :-tylko

naughtycat23

  • Gość
Odp: Sekcja Środka Cypel Czerniakowski Warszawa
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 27, 2009, 23:28:40 pm »
Acha jesli bede mial mozliwosci postaram sie pomoc jakos w sprawach organizacyjnych  :-super mam w sumie niedaleko mieszka kolo nowego dworu mazowieckiego  :-super

JAGULAR

  • Gość
Odp: Sekcja Środka Cypel Czerniakowski Warszawa
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 28, 2009, 10:08:06 am »
Do Modlina to i może sie mój dokula ;)
pozdr i zapisuję się
 :-za

naughtycat23

  • Gość
Odp: Sekcja Środka Cypel Czerniakowski Warszawa
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 28, 2009, 10:12:19 am »
Widze ze moja pomoc nie jest mile widziana w kazdym razie chcialbym zglosci swoja obecnosc tak czy siak pozdrawiam  :-V

adam74

  • Gość
Odp: Sekcja Środka Cypel Czerniakowski Warszawa
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 28, 2009, 10:27:31 am »
Załoga 13 się stawi  :-super

Bazyli

  • Gość
Odp: Sekcja Środka Cypel Czerniakowski Warszawa
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 28, 2009, 12:35:48 pm »
Widze ze moja pomoc nie jest mile widziana w kazdym razie chcialbym zglosci swoja obecnosc tak czy siak pozdrawiam  :-V

Potrzebna jak najbardziej będzie. Tak myślę cz by się nie zobaczyć w "długim" weekendzie i nie popracować nad szczegółami. Daj znać tu albo na prive to podjadę zobaczymy co i jak  i zaczniemy organizować  :-tylko

naughtycat23

  • Gość
Odp: Sekcja Środka Cypel Czerniakowski Warszawa
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 28, 2009, 13:13:29 pm »
Z mojej strony nie ma najmniejszych problemow - pomysl jest znajac szczegoly co do dlugosci spotkania, ewentualnego noclegu jesli wchodzi w gre czy dodatkowych atrakcji jestem  w stanie zasiegnac opinii lokalnych znajomych tak aby zorganizowac to najlepiej jak tylko lokalne warunki pozwola. Zwracam uwage ze nigdy nie pomagalem w organizacji takich imprez ale znajomosc terenu i moze byc dla Nas wszystkich przydatna.

Bazyli

  • Gość
Odp: Sekcja Środka Cypel Czerniakowski Warszawa
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 28, 2009, 13:31:37 pm »
Ja też nie, ale od czegoś trzeba zacząć  ;D

naughtycat23

  • Gość
Odp: Sekcja Środka Cypel Czerniakowski Warszawa
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 28, 2009, 13:48:44 pm »
Slusznie - od razu napomkne iz baza chcoiazby noclegowa w okolicy lotniska nie jest specjalnie wielke zeby nie powiedziec gorzej, jesli faktycznie nocleg bedzie wchodzil w gre na pewno trzeba bedzie uzyskac info co do ilosci uczestnikow poniewaz boje sie ze i tak nie uda sie umiescic wszystkich forumowiczow w jednym miejscu.
Druga sprawa - nie wiem czy wszystkim wiadoma - przyjezdzamy Jaguarami od razu zaznaczam ze w gre nie wchodzi opcja zostawiania samochodow nie na prakingu strzezonym ze wzgledu na niechlubna jeszcze do niedawna przeszlosc Modlina. [Postarm sie dowiedziec co do mozliwosci wynajecia pasa czy kawalka pasa na samym lotnisku kiedy jest taka mozliwosci i koszty. Co do zwiedzania samego Modlin tutaj kwestie przemyslalbym dokladnie Modlibn Twierdza to nie najszczesliwsze miejsce do zwiedzania ale to moja opnia.
Jesli cokolwiek wiecej moge zrobic prosze o podpowiedzi mysle ze ewentualny podzial " zadan" rowniez bylby mile widziany  :-tylko

naughtycat23

  • Gość
Odp: Sekcja Środka Cypel Czerniakowski Warszawa
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 28, 2009, 13:53:07 pm »
www.twierdzamodlin.pl tutaj jest prozpozycja ewentualnych eventow