Autor Wątek: Jak "ożywić" zegar LCD?  (Przeczytany 3135 razy)

Offline Coma

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 103
Jak "ożywić" zegar LCD?
« dnia: Październik 07, 2016, 14:08:44 pm »
Witam, nie mam płyty do navi więc nawet zegar się nie wyświetla, poszukuję nawet starej płyty aby ożywić zegar, zakup aktualnych map również w opcji, macie jakieś linki?

pozdr

Offline wojtek03

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 142
Odp: Jak "ożywić" zegar LCD?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 07, 2016, 19:32:14 pm »
Podłączam się pod temat u mnie ekran zieje również beznadziejną kosmiczną czernią...

Offline Coma

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 103
Odp: Jak "ożywić" zegar LCD?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 11, 2016, 12:36:03 pm »
Witam, ciiiiiisza w temacie więc napiszę czego dowiedziałem się sam

"witam
Do tego systemu nie ma kopii plyt na Polske -poniewaz nie ma oryginalow plyt na Polske -sa tylko plyty zachodnie-przynajmniej oficjalnie. Jestesmy w posiadaniu mapy polski -jest to nasz komplilacja nie majaca nic wspolnego z wydaniem jaguara ale pasuje do generacji XK /XKR produkcji 2002-2006 wersje USA oraz EU.
Czytnik w bagazniku-tam lokuje sie plyte na wlaczonym silniku aby program mogl sie zaladowac w sposob plynny(ok.2min)
Aktywacja systemu pod katem przywrocenia funkcjonalnosci (rowniez mozliwosc konfiguracji podstawowych  funkcji np. ustawianie datownika/zegarka) oraz nowa mapa 2015/2016 to koszt łączny za plyte 150zł

Mozliwosc podjechania na nasz serwis Puławy woj lubelskie lub wysylka koszt 15zł
pozdrawiam"

kontakt mailowy mogę podac na priv


Offline wojtek03

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 142
Odp: Jak "ożywić" zegar LCD?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 12, 2016, 20:50:37 pm »
Sprawdziłem płyte którą dostałem z samochodem . To jest jednak DVD.

Offline marcinw

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Jak "ożywić" zegar LCD?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 25, 2016, 08:36:49 am »
A ja proponuje taki mały upgrade...dotykowa nawigacja Garmina. Sprawdza sie super
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2016, 10:16:41 am wysłana przez MicGin »
Marcin
2006 XK8 4.2 cabrio Victory Edition

Offline wojtek03

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 142
Odp: Jak "ożywić" zegar LCD?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 25, 2016, 15:19:53 pm »
jak to zrobić?

Offline marcinw

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Jak "ożywić" zegar LCD?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 25, 2016, 17:04:24 pm »
Garmin nuvi2597. Pasuje idealnie. Ważne jest to ze sam włącza się i wyłącza na zasilaniu. To o tyle ważne ze nie dostępu do przycisku POWER. Poniżej link na YouTube do filmu z instalacji ( to nie moje ale ta sama nawigacja)
https://youtu.be/QDURKjyx7SQ
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2016, 17:19:16 pm wysłana przez Choina »
Marcin
2006 XK8 4.2 cabrio Victory Edition

Offline magnes

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • XKR'05, XJ6'86
Odp: Jak "ożywić" zegar LCD?
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 03, 2021, 12:57:30 pm »
Witam, ciiiiiisza w temacie więc napiszę czego dowiedziałem się sam

"witam
Do tego systemu nie ma kopii plyt na Polske -poniewaz nie ma oryginalow plyt na Polske -sa tylko plyty zachodnie-przynajmniej oficjalnie. Jestesmy w posiadaniu mapy polski -jest to nasz komplilacja nie majaca nic wspolnego z wydaniem jaguara ale pasuje do generacji XK /XKR produkcji 2002-2006 wersje USA oraz EU.
Czytnik w bagazniku-tam lokuje sie plyte na wlaczonym silniku aby program mogl sie zaladowac w sposob plynny(ok.2min)
Aktywacja systemu pod katem przywrocenia funkcjonalnosci (rowniez mozliwosc konfiguracji podstawowych  funkcji np. ustawianie datownika/zegarka) oraz nowa mapa 2015/2016 to koszt łączny za plyte 150zł

Mozliwosc podjechania na nasz serwis Puławy woj lubelskie lub wysylka koszt 15zł
pozdrawiam"

kontakt mailowy mogę podac na priv

Witam.

Nie wiem na ile to jeszcze aktualne, ale czy mogę prosić o namiar na tą firmę?

Offline Coma

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 103
Odp: Jak "ożywić" zegar LCD?
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 06, 2021, 11:52:52 am »
Niestety firma to naciągacze. Straciłem na szczęście tylko czas ale niesmak pozostał. Kupiłem gdzie indziej klon płyty, nawigacji nie mam ale chociaż zegar działa i logo się wyświetla

Offline magnes

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • XKR'05, XJ6'86
Odp: Jak "ożywić" zegar LCD?
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 14, 2021, 00:42:31 am »
OK. Pozostanie w takim razie chyba konwersja na Garmina - aczkolwiek liczyłem, że może uda się pozostać przy oryginale...