Autor Wątek: Problem ze światłami  (Przeczytany 1248 razy)

Offline Elmik

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Kocham to forum
Problem ze światłami
« dnia: Wrzesień 16, 2016, 21:18:37 pm »
Witam
Jestem od niedawna posiadaczem X-type z 2007, podczas zakupu nie sprawdziłem spryskiwaczy xenonów, które okazały się nie działać. Po lekturze wątku:
http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php?topic=30319.0
Nieświadomy tego, że mój kot posiada automatyczne włączenie świateł, chciałem sprawdzić czy wszystko ok z włącznikiem światła. Niestety za źle go złożyłem i w związku z tym w pozycji 0 zapalało mi się wszystko tj.: xenony, postojowe i podświetlenie tablicy a przekręcanie w pozycje 1 i 2 nic nie zmieniało. Po poskładaniu przełącznika prawidłowo jest gorszy efekt. W p0zycji 0 włączają się xenony i postojowe w 1 gaśnie wszystko a w 2 tylko ksenony. Kupiłem na allegro używany i efekt jest ten sam. Jednak używany ma trochę inne oznaczenie. Używany : 1x43 11654 D3lob a ten z mojego auta 4x43 11654 D3loa. Więc kupiłem o tym samym oznaczeniu ale w oczekiwaniu na nowy master switch pytam się was czy może macie pomysł co popsułem lub jak to naprawić.
Pozdrawiam

Offline Elmik

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Kocham to forum
Odp: Problem ze światłami
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 18, 2016, 16:52:32 pm »
Problem rozwiązany winny był bezpiecznik od świateł. Źle złożony przełącznik robił zwarcie a zasilanie szło z przeciwmgielnych dlatego działało w pewnych położeniach.