Dział Rozrywki i Wypoczynku (Imprezy, Spotkania) > Archiwum - Wydarzenia w roku 2016

The Art of Performance Tour - 2016 - Polska

<< < (2/7) > >>

JCPF7777:

--- Cytat: MicGin w Sierpień 28, 2016, 17:49:43 pm ---No właśnie. Zgłosić się zgłosili ale maila zwrotnego o miejscu i godzinie nie dostałem. Ale oczywiście jak mnie zakwalifikują to fotorelacja będzie na bank.

--- Koniec cytatu ---


Dzisiaj dostałem mail potwierdzający jutrzejszy udział Dzikusa we Wrocławiu, więc zapewne potwierdzają na dzień przed. Poczekamy, zobaczymy.

MicGin:
No i dzisiaj mi się plany pokomplikowały. Kolega poprosił o wsparcie 3 września na transport do ślubu więc na imprezie pokazać się nie mogę.   :(

pirullo:
Byłem, jeździłem. Wrażenia mieszane od pełni szczęścia do lekkiego roczarowania... Impreza zorganizowana profesjonalnie, nic nie zostawione przypadkowi. Na dzień dobry witają nas miłe panie w tle widać koty, potem duży namiot z cateringiem, skórzane fotele, ściany i sufit namiotu podwieszony delikatny materiał. Imprezę prowadził niestety nie zapamiętałem nazwiska ale jest to głos wszystkich programów motoryzacyjnych z przed 15 lat.
Jazda zaczęła sie od XE 250KM dwa okrążenia po torze we Wrocławiu na ul. Rakietowej sporo ciasnych nawrotów. Następny F Pace 350KM i też dwa ostre okrążenia. Ręce i nogi lekko się trzęsą, gęba cieszy! Pierwsze wrażenia 250KM w XE daje radę ale ma przy kickdown spory lag.. 1-2sek zanim wyrwie. 350KM w F Pace już ok inny rodzaj sprężarki idzie od dołu była to wersja S na 22" kołach ale fizyki się nie oszuka dość mocno przechyla się na zakrętach. Potem zaskoczenie jedziemy w trasę ok50km! Dostałem F Type, XJ i XE do poprowadzenia zmiany co ok15km. F Type 350KM świetny ale ryk V6 to nie to co V8 brakowało basów, XJ 3.0 turbo diesel bardzo dostojny, XE trafił mi się w wersji 180KM i zamykałem stawkę. Powrót, pogaduchy, dużo emocji. Na odprawę każdy dostaĺ swoje zdjęcie oprawione w ramkę w tle oczywiście z Jaguarem.
Teraz czemu rozczarowanie... Panowie to już nie są te Jaguary które znamy i kochamy... mam XJS 1992 i XK8 1997 i skóra to skóra a drewno to drewno... tutaj niestety są największe braki tych aut... jakość, poczucie że to czego dotykam jest szlachetne... brakowało mi tego niestety w każdym od XE do XJ. Może jak ochłonę napiszę o nich coś więcej narazie jest lekkie rozczarowanie ale również spełnione marzenia.







Mój XK8 vs F Type :)


Gadżety:

Andrzej308:
Ja odpowiedzi się nie doczekałem. Nawet grzecznościowej odmownej. Zgłosiłem się do Gdańska na niedzielę 21. Chyba w ankiecie napisałem nie to co trzeba  :-trudno. Następnym razem się poprawię.  ;D

pirullo:
Hehe ja dostałem odpowiedź w zeszły poniedziałek. W sumie lekko się zdziwiłem bo w ankiecie wpisałem że jeżdżę 20 letnim XK8 a datę planowanego zakupu podałem na 2035 :)

Nie wiem ile wy wcześniej się zgłaszaliście ale ja dobry miesiąc do półtora także ze sporym wyprzedzeniem a odpowiedź przyszła sprawdziłem dokładnie 6 dni temu także była sporym zaskoczeniem bo zdążyłem o evencie zapomnieć.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej