Dział Techniczny > XK8/R (1996 - 2006, jako x100), XK (2007 - 2015 jako x150)

Cabrio czy nie cabrio;-)

(1/2) > >>

DaFetti:
witajcie,
proszę o wypełnienie niniejszej ankiety w celu sprawdzenia popularności aut typu cabrio.
dziękuję z góry za udział;-)

jarek-jerryjag:
Tylko kabrio

jannaf:
Zagłosowałem, ale dopiero potem zauważyłem, że ankieta umieszczona jest w dziale XK. Głosując miałem na myśli XJS-a. 

radekxk8:
Jak dla mnie auto to tylko Cabrio.  :-10points dla CABRIO :) I jak wszystko dobrze pójdzie to już za niedługo stanę się posiadaczem XK8 właśnie w wersji otwartej. Nie ma nic piękniejszego niż jazda w ciepły dzień bez dachu, gdy słońce zagląda nam do kabiny. Wiem z doświadczenia, gdyż byłem już posiadaczem dwóch kabrioletów, a obecnie jeżdżę zwykłą zamkniętą konserwą i z utęsknieniem czekam by znów móc poczuć ten wiaterek we włosach :)

Fishman:

--- Cytat: radekxk8 w Sierpień 24, 2008, 18:06:31 pm ---Jak dla mnie auto to tylko Cabrio.  :-10points dla CABRIO :) I jak wszystko dobrze pójdzie to już za niedługo stanę się posiadaczem XK8 właśnie w wersji otwartej. Nie ma nic piękniejszego niż jazda w ciepły dzień bez dachu, gdy słońce zagląda nam do kabiny. Wiem z doświadczenia, gdyż byłem już posiadaczem dwóch kabrioletów, a obecnie jeżdżę zwykłą zamkniętą konserwą i z utęsknieniem czekam by znów móc poczuć ten wiaterek we włosach :)

--- Koniec cytatu ---

Zgadzam się z przedmówcą.
Sam jeżdże xk8 cabrio od 2 lat. Wcześniej myślałem, że bez dachu da się jeżdzić tylko przez kilka dni w roku. Mówię o Polsce. Okazuje się, że latem jeżdzę codziennie bez dachu, chyba że pada! W kabriolecie da się jeździć od 13 stopni z włączonym ogrzewaniem. Szczególnie gdy jest słońce.

Ps. Naależę raczej do ciepłolubnych osób. Jestem zmarźlakiem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej