Autor Wątek: Serdeczne Dzień Dobry  (Przeczytany 8876 razy)

N0Ania

  • Gość
Odp: Serdeczne Dzień Dobry
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 20, 2009, 22:10:24 pm »
Szczerze mówiąc nie spotkałam jeszcze Panów dywagujących o kolorach w taki sposób. Jestem pod wrażeniem. Jakkolwiek rozumiem że mogę już bezpiecznie wyjechać z garażu nie martwiąc się o życie własne bądź życie kotka. Dzięki. 

blackyR

  • Gość
Odp: Serdeczne Dzień Dobry
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 20, 2009, 22:15:03 pm »
Na forum naszym można wszystko:) no prawie wszystko ale  :-tylko  :-K

macho

  • Gość
Odp: Serdeczne Dzień Dobry
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 20, 2009, 22:25:03 pm »
Mi najbardziej podoba się sinokoperkowy róż. Aniu gdzieś Ty się ukrywała tyle czasu? Znasz może właściciela czarnego xj40 (podobno jakiś wykładowca z uniwerku)? A ostatnio w Alfie w podziemnym parkingu zostawiłem za wycieraczką pięknego x300 wiadomośc z adresem naszego forum. Ale chyba tu nie zajrzał :-thumpdown

N0Ania

  • Gość
Odp: Serdeczne Dzień Dobry
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 20, 2009, 22:39:52 pm »
Rok temu przesiadłam się z pięknej stuningowanej Hondy Prelude (też srebrnej) na Jaguara. Sama wybrałam model a rocznik musiałam dostosować do możliwości finansowych. Niestety od początku coś się w nim psuło. W kabinie nie było kontrolki króra się nie świeciła. Dopiero od miesiąca wszystko jest OK.
Na moim osiedlu jest jeszcze jeden XJ blado - niebieski. Ale jeździ nim jaki Pan, powiedzmy w kwiecie wieku. Nie mam odwagi go zaczepić ale jeżeli chcesz to mogę to dla Ciebie zrobić.

macho

  • Gość
Odp: Serdeczne Dzień Dobry
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 20, 2009, 22:52:56 pm »
 ;D ;D ;D W Szczytnie znalazłem dziadka - właściciela Jaguara z 68r. Jego syn bardzo chciał jechać ze mną na zlot (dodam że syn na oko ma około 50lat). Czyli nie spróbujesz, nie dowiesz się :-za

szpulek

  • Gość
Odp: Serdeczne Dzień Dobry
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 21, 2009, 07:27:09 am »
Rok temu przesiadłam się z pięknej stuningowanej Hondy Prelude (też srebrnej) na Jaguara.

Teraz to jeszcze bardziej Cie lubie za ta Honde :D

pzdr

golden jag

  • Gość
Odp: Serdeczne Dzień Dobry
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 21, 2009, 14:35:43 pm »
witam NOAnia  :-tylko

KERMIT

  • Gość
Odp: Serdeczne Dzień Dobry
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 21, 2009, 19:49:43 pm »
troszkę spóźniony, ale zawsze obecny.....   ;D bardzo serdecznie  :-witamy  :-A :-A :-A :-super

N0Ania

  • Gość
Odp: Serdeczne Dzień Dobry
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 21, 2009, 20:49:53 pm »
Bardzo serdecznie Wszystkim dziękuję za entuzjastyczne powitanie.
Pozdrawiam

batol

  • Gość
Odp: Serdeczne Dzień Dobry
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 21, 2009, 20:56:07 pm »
Witka 8)

optre

  • Gość
Odp: Serdeczne Dzień Dobry
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 21, 2009, 20:59:10 pm »
Rok temu przesiadłam się z pięknej stuningowanej Hondy Prelude (też srebrnej) na Jaguara. Sama wybrałam model a rocznik musiałam dostosować do możliwości finansowych. Niestety od początku coś się w nim psuło. W kabinie nie było kontrolki króra się nie świeciła. Dopiero od miesiąca wszystko jest OK.
Na moim osiedlu jest jeszcze jeden XJ blado - niebieski. Ale jeździ nim jaki Pan, powiedzmy w kwiecie wieku. Nie mam odwagi go zaczepić ale jeżeli chcesz to mogę to dla Ciebie zrobić.

xj blado niebieski, macho Ty masz xj blado niebieski. Aniu czy ten Pan w kwiecie wieku ma długie włosy?

blackyR

  • Gość
Odp: Serdeczne Dzień Dobry
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 21, 2009, 21:15:46 pm »
heheh Optre wypaliłeś bombe:) macho juz jest  w połowie drogi do Gdańska

N0Ania

  • Gość
Odp: Serdeczne Dzień Dobry
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 21, 2009, 21:28:24 pm »
Ha Ha. Długość włosów raczej krótka ale za to takie siwawe. I znowu wkraczamy w dość śliski temat kolorów.
Nic więcej nie powiem bo się potem okaże, że to  któryś z szanownych forumowiczów. A moją furkę na osiedlu i tak wszyscy znają.

optre

  • Gość
Odp: Serdeczne Dzień Dobry
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 21, 2009, 21:29:18 pm »
heheh Optre wypaliłeś bombe:) macho juz jest  w połowie drogi do Gdańska

Pilnie potrzebny saper, jest jakiś na naszym forum?

blackyR

  • Gość
Odp: Serdeczne Dzień Dobry
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 21, 2009, 21:34:10 pm »
Troche alkoholu i każdy moze zostać saperem z powonienia -