Autor Wątek: Klima Suwałki  (Przeczytany 1600 razy)

Offline Szwagier

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 791
Klima Suwałki
« dnia: Lipiec 15, 2016, 22:40:19 pm »
Hej cześć,
bardzo gorąco polecam warsztacik przy ulicy Rzemieślnicza 3 w Suwałkach Auto-Tech, prowadzi go Pan Tadeusz (super fajny facet) z dwoma synami , ogromny zasób wiedzy i doświadczenia bardzo pomocny i uczciwy gość widać że kocha to co robi mnóstwo rzeczy się nauczyłem bo chłopaki wporzadku i dużo tłumaczą strasznie mi się to spodobało, moja sprezareczka została wypiaskowana szkłem i wygląda jak nowa została uszczelniona zawór bezpieczeństwa dosztukowany na sekundzie na tokarce mało tego rolki górna i dolna wymienił mi same łożyska koszt jednego 30zl  :-clap nowiutki pasek rowkowy po zniżkach super sprawa i sama przyjemność :) :-yipee
Ps naprawiają też lodówki samochodowe i webasto
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2016, 23:51:16 pm wysłana przez Szwagier »
:)

s-type 4.0 2000r

Offline Niunia

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 400
Odp: Klima Suwałki
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 13, 2016, 18:37:29 pm »
Nastepnym razem jak bede w Suwalkach to wpadne na Rzemieslnicza.
Pojade tez nad  piekne jezioro Goladus - kapiel w nim jest wielka przyjemnoscia. Milosz sie w nim tez kapal.

A  Litwa - z drugiej strony oziera!

Offline Szwagier

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 791
Odp: Klima Suwałki
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 13, 2016, 20:46:49 pm »
Niunia o tym jeziorku to legendy krążą jakiś dalszy czas temu całkiem przez przypadek wyłowiono liny stalowe dziwnym trafem łączyły Polskę z Litwą ;D a tu masz numer Tadeusz 504216151 nie wiem jak teraz ale w lipcu na zeszyt kolejka 3tygodnie na bieżąco  tylko odgrzybianie i uzupełnianie czynnika i przy okazji zajrzy bez problemu do szyby w drzwiach i daj mi koniecznie znać chętnie Cię poznam :)
:)

s-type 4.0 2000r