Autor Wątek: XJR X308 rok 2000,przebieg 275 tys.km  (Przeczytany 8029 razy)

Offline Jaguar XJ6

  • Moderator "Kotek miesiąca"
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 994
  • Niedrzwica Duża/Lublin
Odp: XJR X308 rok 2000,przebieg 275 tys.km
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 18, 2024, 18:18:16 pm »
Niestety starsze wyglądały lepiej ( moim zdaniem ), ale na trudność sprzedaży X308 może się składać tez to , ze wiele osób nie znających marki po wyszukaniu tego modelu może się naczytać o nikasilu i wtedy odpuszczają , albo ktoś im odradza. Auto zadbane w tej wersji powinno kosztować ze 40 tyś , ale nikt na to nie patrzy , tylko każdy by chciał za max 25 tyś kupić i nic nie włożyć przez 2 lata co najmniej. Gdyby to był XJ81 za te 34 tyś , już bym leciał po niego  ;D, a tak, jeden doładowany już mi wystarczy.  ;)
Jaguar XJ6 1994r. 3.2L był
Jaguar X350 Super V8 4.2L jest

 


E-mail do konkursu ,, Kotek Miesiąca '' (  konkurs@jaguarclubpoland.net )

Offline Demo

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 768
  • Jaguar xj40 Sovereign 4.0 1993r
Odp: XJR X308 rok 2000,przebieg 275 tys.km
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 19, 2024, 13:09:45 pm »
Miałeś wrócić do klasyki kiedyś z tego co pamiętam :D

Offline Jaguar XJ6

  • Moderator "Kotek miesiąca"
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 994
  • Niedrzwica Duża/Lublin
Odp: XJR X308 rok 2000,przebieg 275 tys.km
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 19, 2024, 14:51:42 pm »
Wrócę ( mam nadzieje ) do XJ40 albo starszych. Ale XJ81 to wyjątkowy model , jedyna 6L V12 na kopułce. Ceny Jaguarów poszły do góry , XJ40 teraz ( zwykły ) to 25 tyś w sensownym stanie , X300 podobnie a nawet drożej, X308 to ostatni XJ z prawdziwej naleśnikowej linii. Nie śledzę rynku na bieżąco więc ciężko mi stwierdzić, czy aktualnie wystawione XJty się sprzedają za wyższa cenę niż kiedyś, czy cena jest wyższa, bo po prostu właściciela fantazja poniosła. Patrząc na to ogłoszenie i aktualną cenę , dochodzę jednak do wniosku , ze ludzie sie dalej boją Jaguara, inaczej dawno by sie sprzedał , bez większej negocjacji z początkowej ceny. Nie wiem , czy tylko na otomoto jest wystawiony , ale można by tez próbować na OLX lub innych darmowych portalach, żeby niepotrzebnie kasy nie tracić. Można nawet zagadać z kimś kto ma kanał na YouTube , czasami w ten sposób da sie znaleźć kupca.
Jaguar XJ6 1994r. 3.2L był
Jaguar X350 Super V8 4.2L jest

 


E-mail do konkursu ,, Kotek Miesiąca '' (  konkurs@jaguarclubpoland.net )

Offline Demo

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 768
  • Jaguar xj40 Sovereign 4.0 1993r
Odp: XJR X308 rok 2000,przebieg 275 tys.km
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 20, 2024, 21:50:14 pm »
Ile lat by nie minelo to ludzie dalej beda sie bac Jaguarow lub innych malo popularnych marek, a mnie znow pociagaja rzadkie auta. Kolega lakiernik robil ostatnio Citroena DS i mowi ze tyle lat jak pracuje przy klasykach to zadne auto nie wywarlo na nim takiego wrazenia jak ten DS i tez powiedzial ze po przejazdzce nim niemieckie auta sa dla niego od teraz nijakie. Ostatnio Mikiciuk wrzucil filmik na YT gdzie facet od lat 80 jezdzi Matrami (Rancho, Bagheraa, Murena itp) i jezdzi dlatego ze lubi bo nikt inny takich nie ma. Ostatnio kupilem Camaro z 78r i po tym zakupie juz wszystkie europejskie auta wydaja mi sie nudne i nie warte kupowania. Dlatego teraz pozbywam sie nudnych klasykow i docelowo jak sprzedam ze 2 auta to na widelec idzie auto z lat 30 bo zawsze o takim marzylem oraz Bricklin SV1. Jag oczywiscie jest i zostaje na stale :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2024, 21:55:24 pm wysłana przez Demo »