Autor Wątek: Witajcie znajomi i nie !!  (Przeczytany 5313 razy)

Batman

  • Gość
Odp: Witajcie znajomi i nie !!
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 13, 2008, 00:03:36 am »
Witam Kolegę z łodzi

xjs

  • Gość
Odp: Witajcie znajomi i nie !!
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 21, 2008, 07:55:40 am »
Oczywiście że nie mam ich od wczoraj.Na forum jestem od zawsze,tylko może wybrałem niewłasciwe,skoro tamtego już nie ma.Nie byłem na zlocie choć chciałem,lecz napewno będę na nastepnym.Jeśli to będzie ten w niemczech to xjsem,jeśli w polsce to obiecuje parą.Nie piję bo po wódzie warjuje.Reszta na miejscu.
Nigdy nie sprawdzałem ile pali,ale na wyświetlaczu pokazuje około szesnastu litrów na sto.

Batman

  • Gość
Odp: Witajcie znajomi i nie !!
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 21, 2008, 12:22:28 pm »
XJS-a chcesz się pozbyć???

xjs

  • Gość
Odp: Witajcie znajomi i nie !!
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 22, 2008, 10:13:09 am »
Chcę czy nie samochód niesprzedawalny.Ogłaszam na otomoto.Kilka osób oglądało.Wszyscy chcieliby bardzo tanio kupić lecz stan inny niż exellent im nie odpowiada.Na co liczą? Za trydziesci tysięcy kupic nowy samochód.Może ktoś ma ciężką sytuacje może ma pięknego jaga w spadku i niezna jego wartosci,może jest poprostu pierdolnięty mandoliną.A może kupił angilka i przerobił lub zespawał z dwóch, Jeśli ktoś ogląda takie auto i obawia się inwestycji trzech lub pięciu tysiecy złotych.Nie powinien podchodzić do kupna.Jeśli wasza sytuacja pasuje do powyższego opisu dajcie znać,kupię każdy z waszych pojazdów za pół lub cwierć ich wartości. Ale tak naprawdę nie muszę go sprzedać a nawet niewiem czy chcę.Problem Mój to taki że nie mam teraz garażu i serce Mi się kroi jak te fury stoją i gniją.Ale do wiosny już tuż.

Batman

  • Gość
Odp: Witajcie znajomi i nie !!
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 22, 2008, 10:21:13 am »
Masz racje, na swojego jaga potrzebujesz amatora, wtedy go ktoś kupi za tyle ile będziesz chcial bez oglądania się na to ile trzeba włozyć. Poza tym idealnych jagów xjs za 40 tysiecy nie ma.

macho

  • Gość
Odp: Witajcie znajomi i nie !!
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 22, 2008, 18:07:02 pm »
nie sp[rzedawaj. kup plandekę albo zwykłą folię ale na Boga nie sprzedawaj Jaguara przypadkowej osobie. Albo postaw u mnie w garażu Mam 5 ,3 stoją wolne właściciele chaty którą wynajmuje na pewno się zgodzą

Peterson

  • Gość
Odp: Witajcie znajomi i nie !!
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 22, 2008, 19:23:49 pm »
Witaj , witaj miło, że nasze stadko sie powiększa :-za