Autor Wątek: Kot i ...rower?  (Przeczytany 1651 razy)

Offline aro

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • s-type 2000 manual lpg
Kot i ...rower?
« dnia: Styczeń 27, 2016, 16:24:22 pm »
Witajcie,jako że wiosna tuż tuż  :) a planuje w tym sezonie pojezdzić po górach rowerem,zastanawiam się jak rozwiązać problem transportu roweru?Są trzy opcje...na dach?nie podobają mi się bagażniki na dachu a już w S-ce to w ogóle by to beznadziejnie wyglądało.Bagażnik na hak?trzeba by mieć hak,założenie haka nie jest takie proste i haki trzykrotnie droższe niż do innych aut...no i właśnie się zastanawiam nad bagażnikiem na klapę...łatwy montaż i załadunek rowerów,można to montować do sedanów i wydaje się że wszystko cacy :-clap.Pytanie do Was,czy ktoś ma jakieś doświadczenia z takim bagażnikiem?Jak to jest w praktyce?na ile jest to stabilne i bezpieczne?

Wujek Karol

  • Gość
Odp: Kot i ...rower?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 03, 2016, 14:46:49 pm »
Ja mam niemiłe doświadczenia z takimi bagażnikami na klapę - Uciążliwe i niewygodne w montażu, zakładanie rowerów tak samo. Za każdym razem rowery się ocierały o siebie a do tego zasłonięta tablica >:( Teraz mamy Thule na dach na 2 rowery i jest git.

Offline aro

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • s-type 2000 manual lpg
Odp: Kot i ...rower?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 03, 2016, 17:02:28 pm »
Dzieki,każde doświadczenie jest dla mnie cenne:-),a przy prawidłowym montażu bagażnika na klape jest ona bezpieczna,nie grozi jej uszkodzenie?