Autor Wątek: Witam Wszystich  (Przeczytany 1973 razy)

Offline Łojec

  • Aspirant
  • Wiadomości: 4
Witam Wszystich
« dnia: Grudzień 23, 2015, 14:43:17 pm »
Dzień Dybry, zarejestrowałem się na Forum "bo ponieważ gdyż" nadeszła dla mnie era kota.
Aut, nieco starszych było i jest ze mną dużo...za dużo, ale dopiero od kilku tygodni cieszę się z posiadania Jaguara.
Nie jest to mój docelowy kot. Mam S-Type z sercem V6. Jednak od zawsze chciałem mieć XJ... i mam nadzieję, że dzięki obecności na Forum:
- łatwiej będzie mi spełnić jedno z moich motoryzacyjnych marzeń;
- poznam Miłośników tej arcyciekawej motoryzacji;
Z mojej strony- służę pomocą w zagadnieniach dotyczących  aut z przełomu lat 80/90 tych marek japońskich i amerykańskich
Pozdrawiam
Paweł
Były/są: MR2aw11, Supra MA70, Prelude BA2, Prelude BA4 4ws, 323 GTX 86', Accord CA5, Firebird V8 TBI, S-Type V6, Legend I/II, Accord AeroDeck 2.2, Nissan Pulsar 87, Sunny B12 Coupe GTI, Jeep Grand Magnum V8, Subaru SVX...  więcej "grzechów" nie pamiętam

Wujek Karol

  • Gość
Odp: Witam Wszystich
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 23, 2015, 15:47:34 pm »
Witamy !!! :-tylko

Offline aro

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • s-type 2000 manual lpg
Odp: Witam Wszystich
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 23, 2015, 16:47:27 pm »
Witaj u nas :-)

Offline Andrzej4563

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 167
Odp: Witam Wszystich
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 23, 2015, 19:47:41 pm »
Witaj . Także jestem posiadaczem S-type V6 , na dziś mi wystarcza .  :-tylko :-A
Rover 75       , Jaguar S-type 2,5 V6  2003 r

Offline Łojec

  • Aspirant
  • Wiadomości: 4
Odp: Witam Wszystich
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 23, 2015, 21:24:40 pm »
S-Type pełni u mnie teraz rolę auta do codziennej jazdy i pewnikiem przez jakiś czas to się nie zmieni. Po Świętach zacznę penetrować ogłoszenia dot. XJ'tów
Były/są: MR2aw11, Supra MA70, Prelude BA2, Prelude BA4 4ws, 323 GTX 86', Accord CA5, Firebird V8 TBI, S-Type V6, Legend I/II, Accord AeroDeck 2.2, Nissan Pulsar 87, Sunny B12 Coupe GTI, Jeep Grand Magnum V8, Subaru SVX...  więcej "grzechów" nie pamiętam

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.879
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: Witam Wszystich
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 23, 2015, 21:25:49 pm »
Witaj u nas
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

Offline Demo

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 763
  • Jaguar xj40 Sovereign 4.0 1993r
Odp: Witam Wszystich
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 23, 2015, 22:09:28 pm »
Witaj, jaki xj na celowniku ? :)

Offline Łojec

  • Aspirant
  • Wiadomości: 4
Odp: Witam Wszystich
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 23, 2015, 22:32:15 pm »
XJ,  marzy mi się ładnie utrzymany przez świadomego Użytkownika, XJ-40. Zawsze cieszyła moje oczy jego sylwetka.
Ilość miejsca wewnątrz i osiągi nie odgrywają roli. Mam inne pojemne i/lub szybkie auta. Bardzo bym chciał by kot miał możliwie max zadbane wnętrze. Ewentualne ślady rudej, dla auta w takim przedziale wieku są do zaakceptowania. Podsumowując, priorytetem jest/będzie stan mechaniczny i wygląd  + kompletność wnętrza- takie życzenia do Mikołaja :)
Były/są: MR2aw11, Supra MA70, Prelude BA2, Prelude BA4 4ws, 323 GTX 86', Accord CA5, Firebird V8 TBI, S-Type V6, Legend I/II, Accord AeroDeck 2.2, Nissan Pulsar 87, Sunny B12 Coupe GTI, Jeep Grand Magnum V8, Subaru SVX...  więcej "grzechów" nie pamiętam

Offline Demo

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 763
  • Jaguar xj40 Sovereign 4.0 1993r
Odp: Witam Wszystich
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 26, 2015, 12:23:30 pm »
Ciesze sie, juz dawno nikt na forum nie polowal na stara poczciwa 40stke :)
W pl malo jest zadbanych egzemplarzy wiec poszukaj tez poza granicami kraju.
Zycze powodzenia w poszukiwaniach i jak juz go kupisz to daj fotki do galerii  ;) Pozdrawiam.

Offline Łojec

  • Aspirant
  • Wiadomości: 4
Odp: Witam Wszystich
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 26, 2015, 18:05:21 pm »
Mnie się podobają auta/kanciaki z tamtych lat. Dodatkowo, przynajmniej w przypadku aut japońskich, produkty przemysłu motoryzacyjnego sprzed 30 lat mają w sobie jakość i trwałość nieosiągalną dla współczesnych półproduktów tego przemysłu, zepsutego na wiele sposobów: eko-terroryzmem, globalizacją itd.
Obcowanie z tymi autami, jeżdżenie nimi, a nawet samo posiadanie ich przydaje mi dobrej energii. Większość "japońców" z tamtych lat brakuje sznytu szlachetności... takiego niebiańskiego pierwiastka, który dostrzegam w 40'ce i dlatego obieram ją za cel poszuiwań  :)
Były/są: MR2aw11, Supra MA70, Prelude BA2, Prelude BA4 4ws, 323 GTX 86', Accord CA5, Firebird V8 TBI, S-Type V6, Legend I/II, Accord AeroDeck 2.2, Nissan Pulsar 87, Sunny B12 Coupe GTI, Jeep Grand Magnum V8, Subaru SVX...  więcej "grzechów" nie pamiętam

Offline Demo

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 763
  • Jaguar xj40 Sovereign 4.0 1993r
Odp: Witam Wszystich
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 26, 2015, 21:16:51 pm »
No to przynajmniej kolega mysli w ten sam sposob co ja o 40stce i aut ogolnie z tamtych lat.
Z japoncow przychodzi mi na mysl od razu legendarny Lexus Ls400, u nas w radomsku jezdzi facet taka zadbana perelka na codzien.
Sam jestem fanem kanciakow i bardzo nie praktycznych aut tak jak np amerykance z tamtych lat :D
Takze jeszcze raz powodzenia w poszukiwaniach :)

Offline Łojec

  • Aspirant
  • Wiadomości: 4
Odp: Witam Wszystich
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 27, 2015, 17:52:01 pm »
Hej, LS'a pierwszej generacji mam stale z tyłu głowy, ale nie jestem do końca przekonany czy chcę mieć lepszą bądź co bądź od oryginału a jednak kopię S'klasy.
Japońcami z tamtych lat da się jeździć na co dzień- potwierdzam. W warunkach warszawskich korków jeździłem dzień w dzień przez lata głownie Hondami Prelude III gen. "Japończyki" z tamtych to były/są auta baaardzo trwałe.
Powoli zabieram się za poszukiwania czterdziechy- dzięki za dobre słowo
Były/są: MR2aw11, Supra MA70, Prelude BA2, Prelude BA4 4ws, 323 GTX 86', Accord CA5, Firebird V8 TBI, S-Type V6, Legend I/II, Accord AeroDeck 2.2, Nissan Pulsar 87, Sunny B12 Coupe GTI, Jeep Grand Magnum V8, Subaru SVX...  więcej "grzechów" nie pamiętam