Autor Wątek: s-type 2.7d problem z odpalaniem na zimnym silniku  (Przeczytany 1755 razy)

Bonifacy

  • Gość
s-type 2.7d problem z odpalaniem na zimnym silniku
« dnia: Listopad 05, 2013, 09:18:46 am »
Witam.
Może ktoś spotkał się z takim problemem i coś podpowie?
2.7d na zimnym silniku nie chce odpalić. Tzn. odpala, po 2-3 sekundach gaśnie i drugi raz już nie chce odpalić. Rozrusznik kręci, można tak chechłać przez kilkanaście sekund i nic... Czasem uda się go odpalić przy którymś podejściu, a czasem nie. Dodatkowym objawem jest odgłos "cykania" dochodzący z głębin deski rozdzielczej - a przynajmniej tak słychać - który nie ustaje po wyciągnięciu kluczyka, ustaje dopiero po kilku - kilkunastu minutach. Jak już odpali, to cały dzień można jeździć, wyłączać, nawet po kilku godzinach zapala bez problemu. Ale postoi 2-3 dni i znów to samo... Znajomy mechanik podłączył komputer i nie ma błędów. Wygląda mi to na problem z podawaniem paliwa  :- pojecia i zastanawiam się, czy jechać do elektryka, czy walić do serwisu. Może ktoś ma jakieś podejrzenia?

Sebastian X

  • Gość
Odp: s-type 2.7d problem z odpalaniem na zimnym silniku
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2013, 21:15:37 pm »
Sprawdź czy napięcie dochodzi do świec i sprawdź świece.

radek-jaguar

  • Gość
Odp: s-type 2.7d problem z odpalaniem na zimnym silniku
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 05, 2013, 21:22:11 pm »
A są jakieś błędy w kompie?

booll77

  • Gość
Odp: s-type 2.7d problem z odpalaniem na zimnym silniku
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 01, 2015, 17:04:52 pm »
Witam koledzy .w s-type 2.7 mam problem z odpaleniem po nocy (nie chciałem zaśmiecać )  powiedzcie Prosze gdzie ten nieszczęsny 100 A bezpiecznik od świec sie znajduje bo sprawdzałem wszystkie bezpieczniki i są OK ale tak dużego nigdzie nie moge namierzyć.  pojecia nie mam