Autor Wątek: slabe swiatla mijania  (Przeczytany 1899 razy)

Darecki 07

  • Gość
slabe swiatla mijania
« dnia: Grudzień 03, 2015, 22:07:24 pm »
Mam problem z moim kotkiem.W nocy mam wwrazenie ze jezdze na postojowkach bo moje swiatla mijania sa blade i zolte.Nie wiem czy to problem z lustrami w reflektorze czy jakas inna cholera.Mam Kotka 3ci rok i do tej pory sie nie skarzylem, ale wtym roku to juz poraszka.Mam zalozone nowe zarowki H1.W sierpniu wymienialem kostki zasilajace do zarowek bo stare mialy luzy i Kot nagminnie palil zarowki (srednio co 3-4 tygodnie).Po wymianie kostek zarowek nie pali ale swiatlo to jasne nie jest.Moze ktos mial podobne bolaczki i ma jakas metode.
Myslalem o zalozeniu silniejszych zarowek- znalazlem na Ebay-u H1 100w ale nie wiem czy instalacja elektryczna wytrzyma.
Z gory dziekuje za pomoc

Offline Choina

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Daimler
  • ***
  • Wiadomości: 2.281
Odp: slabe swiatla mijania
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 03, 2015, 22:19:34 pm »
Na forum jest użytkownik zadek07 http://carlami.com/pl , który zajmuje się regeneracją lamp. Wypoleruje klosza, wymyje lustra i przy okazji sprawdzi Ci mocowania, które bardzo często łamią się.
Jest XE MY20, XJ6 BRG MY95
Był X350 Sovereign 4.2 Long 2005,  X350 SuperV8 2003, X-Type 3.0 2004 i 2007, X300 Sovereign 4.0 1997, X308 Sovereign 1998, X300 Tuning Arden 4.0 Manual 1996

Offline Ikar1964

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 84
Odp: slabe swiatla mijania
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2015, 13:48:58 pm »
Zgadzam się z Choiną. Miałem takie same obiekcje w kwestii świateł co kolega Darecki - mówiąc krótko dramat. Dramat skończył się gdy kolega Zadek wymienił mi lampy na te po jego regeneracji - to nie te same lampy !!!
Nie żebym robił reklamę ale: mocowania są super, lustra jak nówki, klosze też a usługa zrobiona migiem za rozsądną kasę. Mam tego farta że Zadek to niemalże mój ziomal - byłem u niego osobiście i powiem krótko: to GURU w temacie tej przypadłości x-a na dodatek gość bardzo sympatyczny i uczynny.
X-Type 2004, 2,0 D

Offline M-GASIOR1

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 129
Odp: slabe swiatla mijania
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 04, 2015, 15:06:09 pm »
Witam.
Też byłem osobiście z swoimi lampami.
Nic nie kombinuj tylko wyślij lub pojedź do gościa.
Sam tylko pogorszysz sprawę. Reflektory są bardzo delikatne
szczególnie lustra.
Acha, potrzebny najpierw będzie demontaż zderzaka.


pozdr.