Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XF 2,7 2008 Piła

(1/3) > >>

koczis:
Witam,
znalazłem takie ogłoszenie w sieci, rozmawiałem z właścicielem. Wydaje się że samochód jest godny zastanowienia tym bardziej że większość "perełek" już obdzwoniłem i nawet nie mam ochoty oglądać ich osobiście. Chcę jednak poprosić Was o opinię i uwagi.

link do oferty:
http://otomoto.pl/oferta/jaguar-xf-ID6ycONd.html#a5bbd8302a

Dziękuję i pozdrawiam
Arek

gonzo7:
Po zdjęciach nie widać za, wiele co by miało być nie tak, ale trochę przymaławe by debagować nad szczegółami.
Nie jestem jeszcze znawcą XFa (choć w przyszłości niestety pewnie prędzej czy później z racji wieku mojego Kota, będę się przesiadał do takiego, ale na chwilę obecną nie mogę się przemóc co do odejścia od klasycznej linii Jaga).
Może koledzy zajmującymi się nimi na co dzień ocenią choćby czy zderzak i wloty powietrza na błotnikach zgadzają się z wersją XFa. Wiem, że były różne, a przy dzwonach lepią, co tam będzie pod ręką.

Nie boisz się 2,7 D ? Czytając to forum jak i obserwacja cen tych samochodów z silnikiem 2,7 mam mieszane uczucia.

koczis:
No właśnie szukałem i szukam 3.0D, ale ciężko, wszystkie autka po przejściach. W tym jest wymieniony rozrząd, wtryski, wszystko robione zgodnie ze sztuką. Podobno nie było przygód lakierniczych, auto z polskiej dystrybucji, pełna dokumentacja.

marti:
wymiana wtrysków oraz rozrządu jeżeli jest oczywiście łańcuch to stanowczo za wcześnie, to już daje do myślenia

Choina:
Rozrząd w 2.7 D jest na pasku

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej