Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJR X350 2004 z Olsztyna, ktokolwiek widział, ktokolwiek zna.

(1/3) > >>

franiux:
Witam, czy znany jest wam ten egzemplarz ? albo jeśli ktoś jest z Olsztyna to czy mógłby zerknąć okiem na niego.
Napisałem o VIN, ale już chyba wiem co go boli. Tylna klapa jest z wersji EU, na prostokątne tablice a powinna być kwadratowa. Poprawcie jeśli się mylę


http://allegro.pl/jaguar-4200-xj-full-opcja-i5746636329.html

Jedrzej:
Znawca tematu robił zdjęcia, nie widać szczelinek, i nie ma prostych linii do odbicia, tylko daleko jakiś parkan. Samochód opisany jako bez wypadkowy, może i prawda... Dla mnie z oka na szybko, bardzo ładny. Troskę linia pr przód ale to chyba fabryczna, zdjęcia nie pokazują tego co by się chciało zobaczyć. ale podoba mi się to co widzę!  :-super

Choina:
Najbogatsza wersja to to nie jest. Jeszcze brakuje trochę w wyposażeniu by osiągnąć szczyt.
Licznik w milach. Czyżby Amerykaniec? Jeśli tak to obrysówki z tyłu przystosowane do wymogów EU.

kolciko:
Rejestracja ze słupska.. lokalizacja olsztyn? hmm może być tak, że albo jeździł nim przez rok na blachach poprzednika albo kupił go by odremontować/odrestaurować i na handel.

no tak albo Kotek jeździ w rodzinie!
Tak przy okazji bardzo ładny okaz - na zdjęciach :)

franiux:
Pisze, że Kanada, ale klapę z tyłu ma EU, na prośbę o VIN jeszcze nie odpowiedział, Tablice są z Olsztyna, to są stare zdjęcia

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej