Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

X-Type 2003

(1/4) > >>

Vermon:
Witam, szukam X-type, jestem już po przejściach u handlarzy typu "umowa na Niemca" dlatego przyglądam się ofertom od osób prywatnych znacznie bliżej, jestem z Lublina i podjechanie do Wawki to nie jest jakiś straszny problem, ale jutro akurat jadę sprawdzić dwa Zielone X-TYPE na południe więc do Wawy już nie zajadę.
Poniżej prezentuję ciekawą opcję, jest ona troszeczkę droższa niż inne oferty które przegląda, ale nie jest to wielkim problemem, mój budżet to 25k przy czym chcę założyć LPG co jest sporym kosztem przy tym silniku i do tego podobno są problemy w wersjach amerykańskich, ale jeden problem naraz...

Problem w tym egzemplarzu jest taki, że jest to wersja sport, i jako, że nie wiem jak powinna taka wyglądać to nie wiem czy ten grill to nie był wymieniany przy dzwonie...
Przebieg taki jakiego można się spodziewać, będę dzwonił i pytał jak tam uszczelka pod głowicą bo ostatnio takie dwa egzemplarze mi się trafiły, że hej... Proszę o wasze spostrzeżenia, może ktoś już oglądał. Niestety jutro boję się, że zielony nie przypadnie mi do gustu i tyle.





http://otomoto.pl/oferta/jaguar-x-type-navi-komplet-zimowek-felgi-bbs-ID6ybRu5.html#6910b9ab66

Jedrzej:
Problem masz rozwiązany... nawet tego nie oglądaj, skoro grill tylko zauważyłeś. Prawe przednie drzwi, leżą, to jest wzór rozpaczliwego szukania linii, a dokładniej: Popatrz na przód jako całość do linii błotnik drzwi, jest ok, aż chce się brać... potem reszta budy, od drzwi przednich w tył, wszystko pięknie, ale jak te dwie masy się połączy, to widać jak przód siedzi, z dobre 5mm. Nie wiem co zobaczysz jak zerkniesz w podszybia, gdzie "nie widać".

"Witam,
ze łzami w oczach sprzedam pięknego Jaguara X-Type..." to jest żałosne...  :-thumpdown niemiec płakał i aż do granicy gonił, żeby odkupić... bzdury, a że bezwypadkowy, nie jest napisane.

Podkładka pod tablicę, z mojego miasta... auto z warszawy... JAAAAASNEEE!!!! na pewno każdy z nas z dbałości o szczegóły. wywalił by tą reklamówkę bardzo szybko.

Tylna klapa, ukosuje, nie do spasowania, chyba ze szlifierą się dotnie.

i na koniec cukiereczek, nawet łapą nad łbem nie pacnie, w krzywo na szybkiego założoną wykończeniówkę wokół otworu dachowego... żeby równo było...  :-zly 

mbmastermx:
Dwa lata temu byłem u tego gościa bo sprzedawał innego X-type. Ten zastąpił miejsce starego. Powiem tak tego nie widziałem przez 2 lata  ale jego poprzednie auto było wyeksploatowane do granic. Tak zaniedbanego Jaga nie widziałem jeszcze nigdzie.  Właściciel to chyba mistrz oszczędności. Nie polecam. :-nie

Vermon:

--- Cytat: Jedrzej w Październik 17, 2015, 06:58:07 am ---Problem masz rozwiązany... nawet tego nie oglądaj, skoro grill tylko zauważyłeś. Prawe przednie drzwi, leżą, to jest wzór rozpaczliwego szukania linii, a dokładniej: Popatrz na przód jako całość do linii błotnik drzwi, jest ok, aż chce się brać... potem reszta budy, od drzwi przednich w tył, wszystko pięknie, ale jak te dwie masy się połączy, to widać jak przód siedzi, z dobre 5mm. Nie wiem co zobaczysz jak zerkniesz w podszybia, gdzie "nie widać".
--- Koniec cytatu ---

Utwierdzasz mnie w przekonaniu, że jeśli nie kupię gniotka, to będzie to tylko czysty przypadek.  :- pojecia Czytałem twoją wypowiedź po kolei i niestety nie bardzo widzę to wszystko co wypisałeś...

Jedrzej:
Właśnie, o to chodzi, jak byś widział, to byś nie pytał, specjalnie tak dokładnie to opisałem... już wspominałem, to lata praktyki, poczekaj na innych, zobaczysz jak pojadą z tym autem... znawcy tematu, zaraz pocisną że żarówka w guziku jest nie taka, i zamek ma złą śróbkę. Tego w Jaguarach ja nie widzę, nawet do teraz nie wiem jakie lifty S-type są, i kiedy, a mam takie auto haha. Ja widze auto jako blachy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej