Autor Wątek: No i dalej nic !!!  (Przeczytany 2933 razy)

grochu27350

  • Gość
No i dalej nic !!!
« dnia: Kwiecień 05, 2009, 21:59:34 pm »
Tak jak wsześniej pisałem i czytałem posty nic nie pomogło tempomat nie działa sprawdziłem wczoraj wszystko co mogłem sprawdzić a mianowicie;
pompkę  ,filtr , zasilanie  bezp. w podłokietniku, wył.przy pedale hamulca  ,wyłącznik w panelu sterowania sped control świeci po jego załączeniunie no i dalej ustrojstwo nie chodzi. Co dalej ,gdzie szukać ?  Może jeszcze jakieś podpowiedźi?   :-W

optre

  • Gość
Odp: No i dalej nic !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 05, 2009, 23:08:20 pm »
Może pocieszy Cię to że u mnie też nie działa. Może kiedyś się za to zabiore, ale nie spieszy mi się i tak raczej go nie bedę uzywał.

macho

  • Gość
Odp: No i dalej nic !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 05, 2009, 23:16:29 pm »
Może pocieszy cię to że ja nawet tego nie mam. :-wstyd

jarek-jerryjag

  • Gość
Odp: No i dalej nic !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 06, 2009, 01:03:08 am »
cala pompa jak i "dump" zawór znajduje sie kolo filtra powietrza
sprawdź "dump " zawór
 jesli podłączyć węza od "balona" ciągnącego przepustnice
dmuchnij w niego powietrze powinieneś usłyszeć w lot powietrza w "dump "zaworze (zawór ma dwa przewody do jednego doprowac V12 do drugiego masę
. Zawor powinien sie zamknac i podczas wdmuchiwania powietrza (nic znie go nie wyjdzie)
zablokuj węza do pompy gdy to sprawdzasz. teraz pompa
podłącz do niej V12 i masę (chyba Górny i boczny sa tam trzy polaczenia ) powinna pracować(słyszysz motor).
podejrzewam "dump zawór ze sie zawiesil jesli wszystkie przekaźniki sprawdziłeś

grochu27350

  • Gość
Odp: No i dalej nic !!!
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 06, 2009, 22:01:04 pm »
No niestety to co piszesz też już kontrolowałem - chodzi no i dalej kicha ,chyba się będe musiał z tym pogodźić jeśli macie jeszcze jakieś pomysły do dawać może coś wydumam , a tym czasem pozdro. :-tylko

jarek-jerryjag

  • Gość
Odp: No i dalej nic !!!
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 07, 2009, 09:43:26 am »
jesli wszystko działa to podejrzewam sterownik a jeszcze jedno czy zegar szybkosciomierza dziala?Moj tempomat dopiero zaczyna dzialac jak przekrocze 30mil/godz.czyli okolo 50 km/godz.