Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

X350 3.0 V6

(1/6) > >>

Zapek:
Koledzy co myślicie o tym Kocie ?
I jak się sprawują te silniki 3.0 ??????
Może czas na jakieś zmiany  :-tylko


http://allegro.pl/jaguar-xj-350-3-0-v6-2004r-zadbany-sprawdz-i5687968279.html

Artek123:
Wydaje mi się, że to żadna rewelacja... auto od handlarza w raczej okazyjnej cenie, nie wróży nic dobrego... (sam jestem na etapie szukania auta dla siebie i każda wizyta u handlarza kończy się porażką... 99% aut sprzedawanych przez nich to złom...).
A wracając do tematu gość pisze, że auto sprowadzone z Belgi, a na aucie blachy francuskie... (jeżeli auto sprowadzone jest z Francji to na 99% miało jakieś naprawy blacharskie... pytanie teraz jak duże...?). Kolejną rzeczą którą można też zauważyć po zdjęciach to inny odcień / kolor poduszki kierowcy niż obręczy kierownicy... to takie uwagi na szybko...  

Driv3rrrr:
Kiedyś pisałem...NIGDY nie kupować auta od tego gościa. Jak szukałem eSki dla siebie pojechałem i tak:
- szyby każda inny rokn
- wypadanie zapłonu
- metaliczny stuk z mostu przy zjeżdżaniu z krawężnika

Miernika nie miałem ale blachy wszystkie ten sam odcień - czyli prawdopodobnie cały malowany (bo czemu by była każda szyba inna?). No i umówiłem wstępną cenę 14,5 tys (gdzie średnio po 20-22 latały te roczniki z takim wypasem). Widzę ten XJ też cena o dobre 10 tys zł za niska od tego co się widzi na allegro.
Fury na 99% mają u niego oryginalne naloty bo i eSka była w świetnym stanie w środku, a nalot był z 190-200 tys km.

No ale jakim cudem ściąga to zza granicy i wystawia za 26 tys zł. NIE DA SIE. Zarobić trzeba ze 3 tys na furze + ileś tam za paliwo + gość ma potłumaczone kwity + tam jakieś bzdety zamaskować w kraju...więc za granicą fura warta 20 tys zł. Do tego dziwny w rozmowie. No i dwóch ich jest i każdy inną cene podaje....

Odpuść kolego :)

Jedrzej:
Ten samochód stał chyba kilka lat, tak zaśniedziały silnik, nie wróży nic dobrego, poduszka kierownicy, podrapany transportowo przycisk cancel, dziwnie jakoś, w tak nienagannym aucie... widzę też jakieś dziwne fale i cienie na lakierze, coś mi tu nie gra..

niewaskieauto:
do tych uwag dodam brak wiedzy handlarza  na temat sprzedawanych aut w opisie jest pięciobiegowy automat a tam jest sześć biegów skoro robi takie pomyłki to co jeszcze pomylił albo zapomniał i te podretuszowane zdjęcia

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej