Dział Ogólny (Tematy Jaguarowskie i nie tylko) > Kotek miesiąca

Głosowanie na ,, Kotek miesiąca '' - Lipiec 2015

(1/2) > >>

Jaguar XJ6:
Zapraszam na głosowanie

maciejcat S-type 1999

Niewaskieauto S-type 4.2L 2002r.

aro S-type 2000r.

igi2605 X-type 3.0 AWD 2007r. Executive

Jarek104  X308

maaksior  S-type

MP_JIMMY  Daimler Double Six 1991r.

sopel  X-type 3.0 V6

Maciejcat:
Glos oddany

Donkihot:
Mój też.

Jaguar XJ6:
Mamy nietypową sytuację , ponieważ 2 użytkowników wygrało konkurs w tym miesiącu . Można by wystawić ankietę z tymi 2 autami , dla rozstrzygnięcia  kto powinien zostać zwycięzcą  Lipcowego głosowania , ale jest też inne wyjście  . Można zaliczyć te zdjęcia jako głosowanie na Lipiec i Sierpień , czyli zdjęcie jednego będzie na Lipiec , a drugie na Sierpień  . Wtedy następne głosowanie odbyłoby się dopiero we Wrześniu ( zainteresowanie konkursem maleje , ale może więcej czasu pomogłoby w zgromadzeniu nowych zdjęć ) . Wy ( piszę do całego forum ) musicie zdecydować  , jak zakończyć ten konkurs  .

Maciejcat:

--- Cytat: Jaguar XJ6 w Sierpień 06, 2015, 07:50:40 am ---Mamy nietypową sytuację , ponieważ 2 użytkowników wygrało konkurs w tym miesiącu . Można by wystawić ankietę z tymi 2 autami , dla rozstrzygnięcia  kto powinien zostać zwycięzcą  Lipcowego głosowania , ale jest też inne wyjście  . Można zaliczyć te zdjęcia jako głosowanie na Lipiec i Sierpień , czyli zdjęcie jednego będzie na Lipiec , a drugie na Sierpień  . Wtedy następne głosowanie odbyłoby się dopiero we Wrześniu ( zainteresowanie konkursem maleje , ale może więcej czasu pomogłoby w zgromadzeniu nowych zdjęć ) . Wy ( piszę do całego forum ) musicie zdecydować  , jak zakończyć ten konkurs  .

--- Koniec cytatu ---

może po pikniku i po rajdzie będzie więcej lepszych fotek wiec ja jestem za rozdzieleniem  zwycięzców na sierpień i lipiec

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej