Autor Wątek: Witam wszystkich  (Przeczytany 3120 razy)

piotrekk1984

  • Gość
Witam wszystkich
« dnia: Kwiecień 30, 2015, 09:49:21 am »
Witam kolegów i koleżanki własnie mam zamiar nabyć jaga ponieważ nie lubię aut co jeździ ich miliony obecnie poruszam się lancia kappa :) ale pora coś zmienić co polecicie do 17 tys
Pozdrawiam Piotrek

Offline aro

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • s-type 2000 manual lpg
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 30, 2015, 12:00:59 pm »
Witaj,trudno cos polecić,zalezy czego oczekujesz od auta i do czego ma służyc..sam musisz zdecydować jaki model,jaki silnik będzie Ci odpowiadał

piotrekk1984

  • Gość
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 30, 2015, 12:14:20 pm »
Powiem tak zastanawiam się nad s-type pracuje już 10 lat w branży motoryzacyjnej mechanika mi nie straszna z tego co wiem x-type  tańsze w eksploatacji  ale S mi bardziej pasuje  tylko obawiam się tego zawieszenia  bo po hurtowniach co mam dostęp to są wahacze ale nie wszystkie czy ktoś to regeneruje i jak to jest z trwałością  bo spalanie rzędu  13-18l mnie  nie przeraża

Offline aro

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • s-type 2000 manual lpg
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 30, 2015, 12:34:10 pm »
No teraz juz wiemy coś wiecej :),powiem Ci tak,ja eską na co dzien jezdze i to duzo i jestem mega zadowolony,ale celowo szukałem manuala zeby zmniejszyc ryzyko awari,tuleje wahaczy nie są az tak drogie,mozna tez załozyc poliuterany,własnie testuje na tyle,wymienilem wszystkie i zobacze jak to długo wytrzyma,ja polecam S-typa :)

piotrekk1984

  • Gość
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 30, 2015, 12:58:04 pm »
a sworznie bo dolny jest wymienny ale góra to już zagadka ja bym wolał automat :) zresztą z tego co sprowadzałem  skrzynie nie są chyba najgorsze w Jagu bo xj to juz V8 fajnie ale spalanie kosmos

Offline aro

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • s-type 2000 manual lpg
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 30, 2015, 13:23:10 pm »
Przez te 60 pare tys co zrobilem to odpukać ale te nie wymienne sworznie gornych wahaczy sie trzymają,tył i przód tak ze chyba są dośc trwałe,sworznie zwrotnicy dolne robilem,nie ma z tym problemu,automaty w przedliftach byly dosc awaryjne,polifta do 17 tysiecy ciezko będzie upolowac nie zmęczonego..

piotrekk1984

  • Gość
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 30, 2015, 13:41:28 pm »
no i znowu zagadka bo x type mały z deka nio i z tego co widziałem to rdza tez go lubi chyba ze to co ja widziałem to lipny egzemplarz
powiem tak nie chcę mniejszego auta od mojej kappy :)

Offline aro

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • s-type 2000 manual lpg
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 30, 2015, 14:01:44 pm »
Postudiuj sobie forum,poczytaj o S-ce,o X-sie...co sie lubi psuc,z czym są problemy i sobie wyrobisz własne zdanie i Ci to pomoze w podjeciu decyzji,Jaguar to nie jest zwykłe auto jego trzeba pokochać :) a wtedy daje radosć,frajde uśmiech na gębie :)

piotrekk1984

  • Gość
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 30, 2015, 14:08:11 pm »
skąd ja to znam lancia tez ma swoje kaprysy ale  ma to coś no i nie jeden uśmiech wywołała 220 km robi swoje ale napęd na przód :(
wiec szukam czegoś z bardziej ludzkim napędem do latania i co ma to coś dusze pazur

Offline aro

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • s-type 2000 manual lpg
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 30, 2015, 14:15:16 pm »
W takim razie szukaj,poluj na kota i zachowaj przy tym trzezwe myslenie :)

maaksior

  • Gość
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 30, 2015, 16:29:20 pm »
Kolego ja kupiłem S-Typa 3.0 i nie żałuję, długo szukałem, wiele kotów obejrzałem i w końcu trafiłem na tego jednego jedynego, lepiej dołożyć troszkę i mieć dobre auto jak kupić tak zwaną "igłe" i pluć sobie w brodę i ciągle coś dokładać do niego.
Pozdrawiam

piotrekk1984

  • Gość
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 03, 2015, 10:37:38 am »
Koledzy ta skrzynia fordowska 5r55n jest taka całkiem do bani bo z zf dużą kasa a muszę mieć coś na pakiet startowy i czy regeneracją 5r55 to kosmos

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.882
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piêkna butelkowa zieleñ
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 03, 2015, 22:02:16 pm »
Witaj u nas
CATERPILLAR - 30 lat minê³o tak szybko