Autor Wątek: Uszanowanie Panie i Panowie.  (Przeczytany 1308 razy)

tymas

  • Gość
Uszanowanie Panie i Panowie.
« dnia: Kwiecień 12, 2015, 02:02:00 am »
Witojcie,

Kto by pomyslał ? - jak człowiek może zmienić furoorientacje i to w zasadzie w jeden wieczoor. :)
Sedno jest takie że jeszcze u mnie kota nie stwierdzono, ale właśnie zacząłem się poważnie zastanawiać nad x-typkiem w kombi jako nasz familywagon. W związku z tym pytanie mam w stosownym dziale o znalezionych na alledrogo - rzuccie prosze okiem bo klikam i klikam i za każdym razem patrze i nie moge ogonić się od wrażenia że co ogłoszenie to jakiś wał albo ... nieeee to byłoby zbyt pięknę żeby miał poniżej 100 tysi przejechane ... (never ending story w naszym kraju)
I nie wątpliwie Alleluja, że JAG-sympatycy mają wsparcie na przedmiotowym forum.

Pozdrawiam

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.882
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: Uszanowanie Panie i Panowie.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 12, 2015, 09:28:34 am »
Witaj u nas
powodzenia w szukaniu choć moim skromnym zdaniem Jag w kombi ma troszkę mniej urody i elegancji
 no ale jak ma to być wycieczkowóz rodzinny no to nie masz innego wyjscia , sam kiedyś miałem octvie kombi jak chłopaki były w wieku szkolnym i na wakacje narty i inne wypady całkiem funkcjonalny model

popzdrawiam
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

tymas

  • Gość
Odp: Uszanowanie Panie i Panowie.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 12, 2015, 12:34:18 pm »
Bez dwóch zdań, kombi nie grzeszy prezencja, ale w moim przypadku funkcjonalność jest na pierwszym miejscu.

Offline aro

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • s-type 2000 manual lpg
Odp: Uszanowanie Panie i Panowie.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 12, 2015, 21:24:26 pm »
witaj :) i zycze zeby rodzinka jak najszybciej wsiadla na pierwszą przejazdzke kotem :-A