Autor Wątek: grubość lakieru w x308  (Przeczytany 2878 razy)

Pavel

  • Gość
grubość lakieru w x308
« dnia: Marzec 29, 2009, 16:38:21 pm »
jaka jest grubość lakieru w x308? byłem dzisiaj oglądać fajne xj6, przemierzyliśmy go całego, i średnio wyszło 215-220, maska była malowana bo miała odpryski i klapa bagażnika,tam wynik powyżej 300. I teraz nie wiem czy to są prawidłowe wartości ?? np. nowe japończyki mają po 120um.

Pavel

  • Gość
Odp: grubość lakieru w x308
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 30, 2009, 19:46:26 pm »
Trochę gruby, ale teraz nie wiadomo czy to wina miernika,auto stało troche na deszczu, może to mieć wpływa na wynik pomiaru??auto sprawdziliśmy z kumplem lakiernikiem, także maska na bank była malowana, i klapa bagażnika, ale nie zauważył śladów naprawy blacharskiej, żadnych kombinacji.

Pavel

  • Gość
Odp: grubość lakieru w x308
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 30, 2009, 21:59:45 pm »
.Jak dobrze sie wymieni poszycie dachu ,powstawia ćwiartki ,progi i słupki to nawet dobry blacharz lakiernik bez rozkręcania auta nie dopatrzy sie tego .
tylko czy w Niemczech bawią się w takie rzeczy? czy np autko zaczęła brać ruda, zrobili te miejsca, pocieniowali elementy i przelecieli klarem całość?

szpulek

  • Gość
Odp: grubość lakieru w x308
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 31, 2009, 09:19:34 am »
Jezeli jeden element ma grubiej to jest szansa, ze nie przeszedl kontroli jakosci i sikneli go ponownie jeszcze w fabryce. Jezeli to nie jest element, ktory wplywa na bezpieczenstwo to z racji wieku auta bym sie tym nie przejmowal.. Wiec tylna klapa bym sie nie przejmowal. Sprawdz blotniki, jesli one sa ok to luz. A maske w Niemczech czesto sie maluje od odpryskow (moja tez byla malowana). pzdr