Autor Wątek: Wiązka pod czujnik deszczu S-type 2,5 V6 2003  (Przeczytany 1233 razy)

Offline Andrzej4563

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 167
Wiązka pod czujnik deszczu S-type 2,5 V6 2003
« dnia: Marzec 20, 2015, 20:19:56 pm »
Witam . Pod lusterkiem wstecznym zauważyłe , że jest miejsce na czujnik deszczu. Toteż kupiłem takowy , oraz manetkę wycieraczek z funkcją ( auto ) . Jednakże jak zacząłem to dziś montować  , okazało się że nie widzę nigdzie wiązki do podłączenia tegoż czujnika. Czy ktoś może orientuje się w tej kwestii . Wiązka powinna być nad podsufitką ?  Z góry dzięki za pomoc . :- pojecia :- pojecia
Rover 75       , Jaguar S-type 2,5 V6  2003 r

Offline M_at

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 64
Odp: Wiązka pod czujnik deszczu S-type 2,5 V6 2003
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 21, 2015, 10:55:15 am »
Ja mogę się wypowiedzieć jak jest w przedlifcie, bo zagłębiałem się w temat (myślę, że w polifcie może być analogicznie). Wiązka od czujnika deszczu zawiera się w wiązce podsufitki. Niestety jeśli w danym egzemplarzu nie było dodatkowego wyposażenia w postaci lusterka fotochromatycznego, czujnika deszczu, parktronica czy rolety elektrycznej, to instalacja dachowa nie posiada wiązki zarówno pod czujnik deszczu jak i pod dach regulowany elektryczny, parktronik czy roletę elektryczną tylnej szyby a jedynie pod to, co było fabrycznie. Być może, jak było lusterko fotochromatyczne to była wiązka wtedy przygotowana już pod czujnik deszczu, ale to musiałby potwierdzić ktoś, kto ma dostęp do katalogu części.
www.diagmoto.pl  - zdiagnozuj swojego Jaguara przy użyciu testera serwisowego