Autor Wątek: Instalacja gazowa do S type 3.0 V6  (Przeczytany 7238 razy)

Offline Pawel_M

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 292
Odp: Instalacja gazowa do S type 3.0 V6
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 19, 2015, 16:55:56 pm »
Podpinając się pod temat chciałem zapytać gdzie w 4.0 najlepiej założyć parownik i jakie wtryski założyć biorąc pod uwagę charakterystykę pracy wtryskiwaczy Pb??
XK 4.2 2008r
S-type 4.0 Sport 2001r
S-type 4.0 2001r

mario0906

  • Gość
Odp: Instalacja gazowa do S type 3.0 V6
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 21, 2015, 11:47:36 am »
Stać mnie na benzynę,ale jeśli można zaoszczędzić zamontować instalację gazową i to auto się nadaje do tego to dlaczego nie zamontować i cieszyć się z oszczędności prawda??Dziękuję za tak duży odzew.Jestem miło zaskoczony.Już byłem   na forum gazowym mają bardzo dużo pozytywnych opinii o dziwo żadnych negatywnych.Wybrałem instalację z najwyższej podobno u nich półki i zobaczymy jak to będzie się sprawować.Czas pokaże.Co do gazowników z  Wólczańskiej też poczytałem i owszem są dobrzy,ale podobno nie tak jak Ci co dałem im zaliczkę;)Czas oczekiwania 3 tygodnie na instalkę.Myślę,że to dobrze świadczy o firmie;);).Co do użytkownika,który pisze,że gaz to tylko do zapalniczek itd...Ma Pan prawo tak myśleć.Jednak akurat Pana zdanie mnie nie interesuje i do niczego się nie przyda..A podpowiecie mi gdzie w Łodzi na Bałutach mają dobry gaz??Czy czuje się,że auto jest słabsze??Instalka będzie nie taka tania więc mam nadzieję,że dużej różnicy nie będzie;)A oszczędności tak;)Pozdrawiam forumowiczów

Offline niewaskieauto

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.725
  • piękność dnia postrach nocy
Odp: Instalacja gazowa do S type 3.0 V6
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 21, 2015, 22:18:42 pm »
kolego mario0906 wyraziłem tylko swoje zdanie na temat gazu owszem ono ci się nie przyda ale w tej wiadomości dodałem jeszcze że mogłeś się zobaczyć z kolegą filar12 ten z wólczańskiej  i jeszcze innymi kotowiczami na spotkaniu sekcji łódzkiej i to ten temat miał ci się przydać. na Bałutach to kumpel Passata tankuje na statoil na zgierskiej przy kartoflandzie mówi że jest dobry  a ten  gazownik na wrocławskiej to dokładnie gdzie bo ja na wrocławskiej mieszkam i nic takiego tam nie widziałem
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2015, 00:06:14 am wysłana przez niewaskieauto »
była zielona bestia 300km s type 4.2  V8
był saab 95 2.3 turbo 220km
był citroen c5 3.0 V6 207 km
jest alfa romeo 166 2.5 V6 190 km
i kilka jaguarów do serwisu
będzie x350 super V8 400KM