Autor Wątek: Witam Wszystkich pasjonatów kotów na kółkach  (Przeczytany 1276 razy)

MikeWROC

  • Gość
Witam Wszystkich pasjonatów kotów na kółkach
« dnia: Styczeń 04, 2015, 15:08:16 pm »
 Witam serdecznie społeczność tego fantastycznego forum.
W dniu 18.12.2014r zakupiłem po przeszło dwóch tygodniach poszukiwań po naszym kraju upragnionego XJR z 6cio cylindrową rzędówką z 97' poprzednim właścicielem był pan Tomasz mieszkający w okolicy Bartoszyc w północnej części kraju, ja przyprowadziłem kota do stolicy dolnego śląska i teraz tu jest jego nowy teren po którym co dzień hasa.
 Krótko po zakupie i pierwszej wizycie kontrolnej u mechanika i ogarnięciu tego co udało się nam wychwycić (dokręcenie wału napędowego przy skrzyni, poprawienie połączenia linki skrzyni, wymiana filtrów) razem z rodziną zapakowaliśmy bagażnik po brzegi i wsiedliśmy w 5 osób by wyprowadzić naszego kociaka na pierwszą dłuższą świąteczną przejażdżkę do Francji. Zrobiliśmy podczas tej wycieczki 2408km a w drodze powrotnej wybiło na liczniku 250.000 km i tu mam pytanie do doświadczonych kolegów na co powinienem zwrócić szczególną uwagę w tym modelu przy obecnym przebiegu ?  Zależy mi na uniknięciu niepotrzebnych niespodzianek związanych z procesem eksploatacji mechaniki auta a w szczególności układu napędowego.

 Pozdrawiam Was wszystkich forumowicze życzę udanego roku 2015go   *By Kocury zdrowe były i dobrze nam służyły*

Offline aro

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • s-type 2000 manual lpg
Odp: Witam Wszystkich pasjonatów kotów na kółkach
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2015, 13:46:54 pm »
Witaj,no gratuluje takiego zakupu i niech kotej wiele frajdy daje

Offline sopel

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • W życiu nie ma nic bardziej stałego jak ZMIANY ;-)
Odp: Witam Wszystkich pasjonatów kotów na kółkach
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 12, 2015, 21:19:32 pm »
Witaj i do zobaczenia we Wrocku ;-)
 :-tylko

Offline Andrzej4563

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 167
Odp: Witam Wszystkich pasjonatów kotów na kółkach
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 13, 2015, 18:20:54 pm »
Witaj  :-clap :-clap :-clap
Rover 75       , Jaguar S-type 2,5 V6  2003 r