Autor Wątek: Świąteczny Motojarmark w Zabrzu (14.12)  (Przeczytany 1673 razy)

maxdimitri

  • Gość
Świąteczny Motojarmark w Zabrzu (14.12)
« dnia: Grudzień 07, 2014, 11:04:45 am »


W imieniu Zabrzańskiego Stowarzyszenia Miłośników Motoryzacji zapraszam na Świąteczny Motojarmark, który rozpocznie się w niedzielę 14 grudnia 2014r. o godz. 15 na pl. Warszawskim w Zabrzu.

Jak to będzie wyglądać?
Wszyscy spotkamy się w Zabrzu na pl. Warszawskim 14 grudnia od godziny 15. Samochody zostaną równo ustawione i po przywitaniu, wymianie numerów, „misiów” i koszulek zaczniemy się socjalizować. 

Każdy chętny – ale nie jest to obowiązkowe! - może przywieźć zalegające mu graty: elementy ozdobne, części czy wyposażenie auta. A potem możecie próbować je sprzedać zainteresowanym, albo – najlepiej! - wymienić się. My, jako stowarzyszenie, nie będziemy ingerować w wasze deale. Robicie to na własną odpowiedzialność, aby potem ktoś od nas nie wymagał rękojmi. ;D

Imprezę kończymy o godz. 19 i rozjeżdżamy się do ciepłych domków. Ale! Kto będzie chciał postać i poplotkować o Klanie i Złotopolskich, dla tego na pewno znajdzie się miejsce na parkingu. Kto będzie chciał wrócić do domu, tego trzymać na siłę nie będziemy.

Co jest Klasykiem?
Wzorem Zabrzańskich Klasyków Nocą ta impreza również jest skierowana do podobnych pojazdów! Klasyk nie musi być w idealnym stanie i broń Boże – nie musi mieć żółtych blach z przodu i z tyłu! Klasyk rozumiemy jako auto na tyle wiekowe, że na drogach jest go mniej niż więcej. Musi to być auto o tyle ciekawe, że ma ciekawego właściciela, który naprawdę coś o tym aucie może powiedzieć. Ale może to być też bardzo rzadki model. Ma ktoś Holdena? Na pewno dopuścimy do udziału zadbanego Daewoo Espero czy wyniuchane (czyli po wymianie progów ;)) V40 T4. Na pewno nie dopuścimy…

UWAGA! Wprowadzamy małą zmianę:
Zapraszamy wszystkich i...
Nikogo nie będziemy wypraszać ale...
Wobec organizatorów i innych użytkowników klasyków lojalne byłoby zostawianie samochodów nie będących jeszcze klasykami (ze względu na wiek lub niską wartość kolekcjonerską) poza placem zbiórki.