Autor Wątek: Parktronic - dołożenie  (Przeczytany 4590 razy)

skyludwik

  • Gość
Odp: Parktronic - dołożenie
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 18, 2015, 14:44:21 pm »
W przedlifcie na 100% na konsoli przy światełku wyłącza się tylny parktronik. Jak wiadomo przodu nie było nawet za dopłatą.

Offline MATriX335

  • Zboczeniec Klubowy
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 859
Odp: Parktronic - dołożenie
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 19, 2015, 09:19:21 am »
W przedlifcie na 100% na konsoli przy światełku wyłącza się tylny parktronik. Jak wiadomo przodu nie było nawet za dopłatą.
Potwierdzam
XJ40 1988 3.6l
S-Type 2000 3.0l

Offline M_at

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 64
Odp: Parktronic - dołożenie
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 19, 2015, 19:36:48 pm »
Dzięki za informację. Ja tego przełącznika nie mam, ale parktronic działa prawidłowo (po włączeniu wstecznego). Niestety, żeby przełącznik "P OFF" działał, potrzebna jest wiązka dachowa podsufitki inna. Fabrycznie niestety w podsufitce nie ma kostki ani wiązki wykorzystującej ten system.
www.diagmoto.pl  - zdiagnozuj swojego Jaguara przy użyciu testera serwisowego

Offline aro

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • s-type 2000 manual lpg
Odp: Parktronic - dołożenie
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 27, 2015, 06:57:57 am »
Witam wszystkich,podepne sie pod ten temat,sytuacja wygląda następująco...wymieniłem moduł parktronika (nie działał od "nowości") wszystko teraz działa :) no ale...parktronik działa cały czas jak tylko jest włączona stacyjka,nie musi byc wrzucony wsteczny...i teraz pytanie...czy modułowi lub czujnikom moze zaszkodzic jezeli są cały czas aktywne?moze to bylo przyczyną wczesniej ze padł  moduł parktronika z powodu przegrzania...na razie wyłączam przyciskiem na podsufitce ale to nie jest rozwiązanie,jezeli ktos ma pomysł dlaczego system jest aktywny cały czas i czy moze mu grozić przegrzanie to proszę o pomoc..

Offline MATriX335

  • Zboczeniec Klubowy
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 859
Odp: Parktronic - dołożenie
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 27, 2015, 07:41:15 am »
Przed wymianą moduł nie działał wcale, czy komunikował błąd po wrzuceniu wstecznego?
Nie wydaje mi się, żeby groziło mu przegrzanie.
XJ40 1988 3.6l
S-Type 2000 3.0l

Offline aro

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • s-type 2000 manual lpg
Odp: Parktronic - dołożenie
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 27, 2015, 07:46:05 am »
Przed wymianą nie działał wogole parktronic,na wyłączniku na podsufitce świeciła dioda czerwona sygnalizując ze jest wyłączony i nie dało sie włączyć..

Offline aro

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • s-type 2000 manual lpg
Odp: Parktronic - dołożenie
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 30, 2015, 09:18:43 am »
Problem rozwiązany,parktronic działa prawidłowo,tylko po wrzuceniu wstecznego,przyczyną było to ze w wtyczce do modułu jeden kabelek byl rozlutowany..