Autor Wątek: alarm  (Przeczytany 3310 razy)

peres20

  • Gość
alarm
« dnia: Marzec 26, 2009, 16:08:23 pm »
Chłopaki powiedzcie gdzie znajduje sie alarm tzn chodzi mi o sterownik( puszke cała), bylbym bardzo wdzieczny, pozdrawiam.

peres20

  • Gość
Odp: alarm
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 27, 2009, 14:34:37 pm »
Chłopaki powiedzcie gdzie znajduje sie alarm tzn chodzi mi o sterownik( puszke cała), bylbym bardzo wdzieczny, pozdrawiam.
Nie chce sie włamywac tylko poprostu wariuje mi samochow piszczy, zapalaja sie swiatla , zamyka sie i otwiera sam i nie wiem gdzie sie znajduje sterowanie tym całym cyrkiem rzebym mogl to naprawic. Dlatego prosilbym o pomoc chociazby na priva.
Chodzi oczywiscie o XJ40 92r

optre

  • Gość
Odp: alarm
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 27, 2009, 14:40:43 pm »
Ja mam starą 40, więc nie ma u mnie fabrycznego alarmu dlatego nie powiem Ci na 100% gdzie jest centralka, ale poszukaj nad nogami pasażera, prawdopodobnie będzie jakoś opisane.

macho

  • Gość
Odp: alarm
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 27, 2009, 16:44:12 pm »
Ostatnio rozbierał to u mnie mechanik. Alarm jest pod nogami pasażera. Jak rozkręcisz to szukaj gdzieś głębiej, trzy przekaźniki które od razu zauważysz są od czegoś innego. Nie zauważyłem żeby był jakoś opisany.
Co do awarii spróbój najpierw tak jak ja - odłącz akumulator i po dwóch minutach podłącz . U mnie po takim zabiegu naprawiła się stacyjka, centralny zamek i kierunkowskazy. Ale nie pytaj jak to się stało. Mój kotek ma przede mną sekrety :-tylko

jarek-jerryjag

  • Gość
Odp: alarm
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 27, 2009, 16:55:35 pm »
poniewaz masz model z fabrycznym alarmem komputer do security powinien byc w bagażniku pod wlewem benzyny(tan dosc gleboko ukryty).

macho

  • Gość
Odp: alarm
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 27, 2009, 17:07:35 pm »
Naprawdę??? :-wstyd

peres20

  • Gość
Odp: alarm
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 01, 2009, 22:51:56 pm »
Wiatm grono szanowne, dzieki wielkie za pomoc, popatrze , jak piszecie;)
nad nogami nie ma, chyba przynajmniej nie widzialem;p :-R. zobacze w bagaznniku :-V. pozdrawiam.

macho

  • Gość
Odp: alarm
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 01, 2009, 22:55:55 pm »
Powiedz jeszcze co znalazłeś na miejscu pasażera, może mi coś podpowiesz... :-jag

peres20

  • Gość
Odp: alarm
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 01, 2009, 23:06:52 pm »
centralka byla od zamkow taka podluzna  czarna jak Radzio pisał, sterownik skrzyni biegow i obok niego jeszcze jakas skrzynka ciemna, ale co to jest to nie wiem;/. ,a i na wierzchu sa trzy skrzyneczki a w srodku potrojne przekazniki  jedna jest od radia i anteny auto, druga chyba od wewnetrznych lampek, a trzecia chyba od szyb ele. czyli alarm bedzie chyba w bagazniku :-hehe:-wstyd

macho

  • Gość
Odp: alarm
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 01, 2009, 23:12:06 pm »
Dzięki przyda się na przyszłość :-V

peres20

  • Gość
Odp: alarm
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 01, 2009, 23:14:01 pm »
spoko mocho, pozdrawiam :-V :-tylko

EMIL

  • Gość
Odp: alarm
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 25, 2009, 03:36:37 am »
POD maska masz bezpiecznik od strony blotnika wsuniety jest z gury to go wyciagnij i po klopocie napewno go znajdziesz