Dział Rozrywki i Wypoczynku (Imprezy, Spotkania) > Archiwum - Wydarzenia w roku 2014

TERMIN zakończenia sezonu JCP 2014 - ANKIETA

<< < (2/6) > >>

Jacatu:
Zgłosiłem akces uczestnictwa i to aktywnego na zakończenie sezonu. Aż mi wstyd ,że nic nie zrobiłem na swoim terenia podczas zlotu . teraz czas na zmiany . Sławek przydzielaj czarną robotę . Mam nadzieje,że podołam. ;D

Skorpion7777:
Cwaniaczek, każdy marzy o Czarnej, skąd ja tyle Czarnych Wam znajdę :)
Ankieta jest na 10 dni, więc zbierać następnych chętnych.
Do zobaczenia.

Choina:

--- Cytat: Skorpion7777 w Wrzesień 23, 2014, 14:31:26 pm ---Razi natomiast mała ilość chętnych, aktywnych, w porównaniu do ilości ponad 4000 forumowiczów.

--- Koniec cytatu ---


--- Cytat: Skorpion7777 w Wrzesień 22, 2014, 14:44:25 pm ---Proszę o potwierdzenie zainteresowania innym terminem TYLKO wtedy, kiedy jesteście pewni na 100%

--- Koniec cytatu ---

Ja chętnie się pojawię, ale udziału w ankiecie nie biorę ponieważ nie jestem pewien na 100%. Niestety mam taką pracę, że grafik zmienia się kilka razy w miesiącu.

aru:
Ja tak jak Kolega Choina, nie mogę się zdeklarować na 100%, ale jak już będzie ustalony termin to postaram się dołączyć.

Skorpion7777:
aru - wynik 9:2 powoduje wybór terminu na rzecz 17-19 października 2014 r.
Brakuje jeszcze minimum jednej zdecydowanej osoby i uruchomimy wątek z planem i opisem, który powinien się ukazać w niedzielę na Forum.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej