Autor Wątek: Blokada zapłonu  (Przeczytany 6291 razy)

Jack XJ40

  • Gość
Odp: Blokada zapłonu
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 07, 2013, 13:17:16 pm »
Dziękuje za wszystkie wskazówki muszę z nim zawalczyc trochę to potrwa ale jak tylko coś się dowiem to napisze oby ten temat skończył się pomyslnie

połączono

sprawdziłem jeszcze czujnik położenia wału sprawdziłem też iskrę, iskra jest także wygląda na to że nie dostaje paliwa zastanawiam się gdzie odcina dopływ benzyny procesor od gazu sekwencyjnego [na razie nie mam butli} żeby go tymczasowo ominąc  bo w dalszym ciągu nie pracuje pompka i głucho na wtryskach czy te auta miały jakiś immobiliser?który odcina paliwo
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2013, 21:34:21 pm wysłana przez BlackV6 »

grochu27350

  • Gość
Odp: Blokada zapłonu
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 08, 2013, 02:13:14 am »
Sprawdź czy do pompki dochodzi napięcie , ale tu potrzebujesz drugiej osoby, może byc uszkodzona pompa lub przekaźnik pompy paliwa , u mnie znajduje się w głebi kufra z prawej strony.

Jack XJ40

  • Gość
Odp: Blokada zapłonu
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 08, 2013, 08:46:45 am »
Do pompki dałem osobne zasilanie to tez nie pomogło musi go jeszcze coś blokowac  świece suche ewidetnie nie dostaje paliwa

malina25

  • Gość
Odp: Blokada zapłonu
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 19, 2014, 21:44:15 pm »
witam mam ten sam problem  auto dzilalo bez problemu zima czy lato az do momentu gdy byl rozbierany caly srodek auta . spawanie podlogi i wstawiane progow mechanik poskladal wszystko auto palilo  ,dzi mialem auto odebrac i odpalilem auto chwile chodzilo i zgasl. myslalem ze paliwa niema wlalem 10 litrow i nic .Myslaem ze sie zapowietrzył ale okazalo sie ze nie podaje paliwa na listwe bo sucho ,pompa milczy a kotek nie odpala moze ktos mi pomorze .        jaguar xj40 4.0 litra 90 rok

Jack XJ40

  • Gość
Odp: Blokada zapłonu
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 19, 2014, 22:33:01 pm »
Po wielu trudach okazało się że sterownik  od gazu(zamoczony)  mieszał w kompie i stąd te problemy sam na to bym nie wpadł pomógł zawodowy elektryk samochodowy :-thank