Autor Wątek: Z L O T Jaguar Club Poland 2 0 1 4  (Przeczytany 130788 razy)

Alex666

  • Gość
Odp: Z L O T Jaguar Club Poland 2 0 1 4
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 12, 2014, 18:45:12 pm »
Przed chwilą rozmawiałem z Hotelem Odys i ....... są tylko 4 (cztery) rezerwacje na nasz Zlot, a termin rezerwacji w Hotelu Odys mija w dniu 14.08., więc zostały TYLKO dwa dni.
Trochę śmiesznie się to zapowiada, więc wzywam do mobilizacji, bo Zlot Syrenki był wielokrotnie większy. :)

więc teraz jest już 5 (pięć) rezerwacji, a tak żeby uściślić - 5 domków.

miło kolego, że wzywasz do mobilizacji, ale może poszukaj też ludzi poza forum, zamiast siać tutaj niepokój.
nie rozumiem też, co się śmiesznie zapowiada? coś w programie zlotu jest śmiesznego? może śmieszne jest to, że poświęcam swój czas i energię na organizację? nie rozumiem. może śmieszne będzie to, że Burmistrz Miasta Żywca chce objąć patronat nad zlotem?

a co do porównania do syrenki.... zachowam milczenie.

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Z L O T Jaguar Club Poland 2 0 1 4
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 12, 2014, 19:01:49 pm »
Alex nie oburzaj się bo przecież kolega nie do Ciebie pił. Chodzi o to, że jak zwykle frekwencja nie będzie powalająca. Niestety, prawda jest taka, że ludzie z tego klubu w większości mają zloty w poważaniu, oprócz stałej ekipy, która pojawia się na każdym. Co do Syrenek to jest ich zapewne dużo mniej niż Jagów i są to bardziej zawodne maszyny a pojawia się ich na zlotach więcej niż naszych Jagów. Jakoś dla Syreniarzy to nie problem aby całą Polskę przejechać aby się spotkać i zaprezentować swoje maszyny. Może zamożnych Państwa od Jagów po prostu nie stać na paliwo lub auto tak słabe, że się rozleci po drodze? Albo tak są zajęci byznesami, że 1-2 dni nie wygospodarują?
   Nie krytykuj mojej wypowiedzi. Nie ja wymagam krytyki a postawa większej części ludzi z forum. Nie chcą się integrować, poznać, zaprezentować swojego auta...szukają tylko pomocy na forum bo coś im co chwilę pada.
PS. nie w temacie, ale wypadałoby zrobić swego rodzaju "eutanazję" większości nicków na forum (tych bez żadnych wpisów).

Alex666

  • Gość
Odp: Z L O T Jaguar Club Poland 2 0 1 4
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 12, 2014, 19:23:36 pm »
Wkurza mnie jedynie mówienie o tym czego nie ma i malkontenctwo, zamiast mówienie o tym co jest i powiedzenie dobrego słowa. Ja nie oceniam tych którzy wchodzą tutaj na forum, ale nie przyjadą na spotkanie. To ich wolna wola. Szanuje to. Choćbym miał być na tym zlocie tylko z Tomkiem, sami (prawie :)) w domku to i tak się ten zlot będzie i będzie na nim fajnie.

Mówmy o obecnych i o tym co jest, a nie o tych, których nie ma i o tym co gdzieś było, albo mogłoby być u nas. A jeśli komuś nie odpowiada stan faktyczny, to niech da pomysł i zasoby aby coś zmienić. A póki co, chwalmy dni, a nie narzekajmy na noce (choć ja osobiście lubię noce :)).
To moja prośba i o tym był mój poprzedni post. I nie będę krytykować Twoich wypowiedzi Arku, pod warunkiem, że Ty nie będziesz krytykować naszych forumowiczów, bo każdy jest jaki jest i każdy ma swoje powody zachowania. A powody te nie zawsze wynikają z osobowości człowieka, często też i z sytuacji w jakiej się znajduje.

Offline Skorpion7777

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.488
  • Jaguar Club Poland Foundation
Odp: Z L O T Jaguar Club Poland 2 0 1 4
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 12, 2014, 20:23:45 pm »
Alex, wyluzuj i nie spinaj się. Usłyszałem od obsługi hotelu i powtórzyłem w celu mobilizacji.
Kobieta z hotelu wymieniła cztery nazwiska, w tym moje, osób, które złożyły rezerwację.
Nie napisałem, że przyjadą cztery osoby, cztery pary, cztery samochody, a napisałem, że są złożone cztery rezerwacje.
Nie należę do narzekających, więc trudno zarzucić mi malkontenctwo (każdy dzień jest piękny), do nikogo "nie piję" (dziękuję JaguarParts), a jedynie mobilizuję pozostałych użytkowników tego forum do czynnego udziału w życiu klubu, do czego swoją tu obecnością, każdy powinien się włączać.
Nie porównałem Syrenki z Jaguarem, bo nie o to tu chodzi, a jak słusznie zauważył Jaguar Parts, stwierdziłem, że nie powinniśmy dopuszczać, aby mniej liczebna grupa miłośników Syrenek, miała większe/lepsze zloty od liczniejszej grupy miłośników Jaguarów.
Kluby mają to do siebie, że wszyscy są równi, więc "klaps", jaki dostałem od Alexa przyjmuję, jako przyjacielskie klepniecie po plecach, w podziękowaniu za moje zaangażowanie. :)
"Eutanazja", o której napisał Jaguar Parts, to chyba czynność, jaka czeka klub w najbliższej przyszłości, gdyż ponad 4.000 nick'ów vs 5 zarezerwowanych domków, to jednak śmieszność i właśnie o niej wspomniałem.
Alex jest tutaj bardzo aktywną postacią i jako zdecydowanie bardziej w tym gronie rozpoznawalną i doświadczoną, na pewno ma inny, skuteczniejszy sposób na mobilizację szeregów członków klubu i forumowiczów.
Lepsza silna parszywa dwunastka, niż setka maruderów :)
Do zobaczenia na zlocie.
1982 Jag Daimler III s. 4,2
1988 Jag Daimler III s. 5,3
1990 Jag XJS Cabrio 5,3
1990 Jag XJS Coupe 5,3
1992 Jag Daimler     4,0
1993 Jag Daimler     4,0
1997 Jag Daimler     4,0
2003 Jag XJ6           3,0
2008 Jag XJ8 Sovereign 4,2

Alex666

  • Gość
Odp: Z L O T Jaguar Club Poland 2 0 1 4
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 12, 2014, 22:14:24 pm »
Koledzy,
wiem kto do kogo pije czy też i nie. Forum czyta każdy. Wasze i moje wypowiedzi może przeczytać każdy. Moje wypowiedzi mają na względzie szersze grono. Chciałbym, abyście i Wy, drodzy Koledzy, brali owe gorno pod uwagę. Nieważne, ile kto się udziela, ile pisze, ile ma postów. Te miary "aktywności" nie są doskonałe. Nie bowiem ilość się liczy. I tutaj możemy wspomnieć o zlocie klubu tej zacnej marki retro, o której wspominaliśmy. Czy więcej znaczy lepiej? Na to pytanie niech każdy sam sobie udzieli odpowiedzi.

Nie porównałem Syrenki z Jaguarem, bo nie o to tu chodzi
masz racje, bo...
Zlot Syrenki był wielokrotnie większy.
...porównywałeś zlot Syrenki, który się już odbył, ze zlotem JCP, który ma się dopiero odbyć.... Einstein byłby dumny ;)

nie czepiam się. zastanówcie się tylko czasem (naprawdę tylko czasem) co piszecie i jak to może zostać odebrane (nie, nie tylko przez mnie, ale przez ogół)

a propos wyluzowania.... ja nie mam problemu z tym, że jest 4tys. nicków a "jedynie" 5 domków zarezerwowanych. w regulaminie forum nie ma zapisów o konieczności uczestniczenia w zlotach, ani konieczności umieszczania postów. jest za to zapis o obowiązku traktowania z należytym szacunkiem pozostałych użytkowników (p.7). a śmieszne to są wpisy o "eutanazji" nicków. niczego takiego nie będzie. więc sami wyluzujcie z takimi pomysłami.

co do mobilizacji, to za nikim chodzić specjalnie nie będę. wszystkich zapraszam serdecznie w imieniu Administratora i Zarządu. każdy będzie mile widziany i traktowany z szacunkiem, nieważne ile ma postów na liczniku, kiedy założył konto i który raz jest na zlocie.

Y-1 Yonek

  • Gość
Odp: Z L O T Jaguar Club Poland 2 0 1 4
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 12, 2014, 23:41:59 pm »
Ileż to razy można przeczytać... Kiedy będzie Zlot,Spotkanie W Klubie nic się nie dzieje i tak dalej i tak dalej. A Kiedy dochodzi do Zlotu lub spotkania okazuje się że Są zawsze te same Osoby... I Chwała Wam za to Koledzy że znów się zobaczymy :-K :-pijaki Jak Alex napisał Każdy jest równy i Będzie traktowany z szacunkiem. Mam nadzieje że zawitają nowe twarze bo Naprawde Warto!!! Doceńcie Zapał, Czas i Środki Tomasza XKR i Alexa bo to ciężka robota. Dzikus coś o tym też wie. Serdecznie Pozdrawiam I do Zobaczenia :-V

Offline Skorpion7777

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.488
  • Jaguar Club Poland Foundation
Odp: Z L O T Jaguar Club Poland 2 0 1 4
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 13, 2014, 00:23:16 am »
Alex, cieszę się, że wyjaśniliśmy sobie, iż porównania zlotu Syrenki i zlotu Jaguarów, nie jest porównaniem Syrenki z Jaguarem, bo tego dotyczyła rozbieżność. :)
Gdy upadła komuna, upadła również cenzura, parę lat później pojawił się internet, a jeszcze później różne fora i pojawili się moderatorzy, którzy pomylili swoją "misję" i starają się być cenzorami.
Zastanawiam się, po co było walczyć z komuną.

A jeśli chodzi o wątek "picia" do kogokolwiek, to nadal obalam te sugestie, bo Cię nigdy nie widziałem, nie znam, więc i pić do Ciebie nie mogę, co najwyżej do lusterka :)

Y-1 Yonek - doceniam Zapał, Czas i Środki (choć nie rozumiem, dlaczego Tomasza i Alexa, a nie członków JCP), ale daj innym czas, aby "spróbowali", co to zlot organizowany przez JCP, bo z opisów na forum, to na razie odbył się tylko jeden, w Nowej Soli, a potem były niewielkie, lokalne spotkania. Przynajmniej ja mam takie doświadczenia ze zlotów organizowanych "tu i tam", ale na pewno spotkanie w Żywcu rozwinie moją wiedzę na ten temat, gdy będzie okazja do poznania i porozmawiania.

Spokojnej nocy.

1982 Jag Daimler III s. 4,2
1988 Jag Daimler III s. 5,3
1990 Jag XJS Cabrio 5,3
1990 Jag XJS Coupe 5,3
1992 Jag Daimler     4,0
1993 Jag Daimler     4,0
1997 Jag Daimler     4,0
2003 Jag XJ6           3,0
2008 Jag XJ8 Sovereign 4,2

Y-1 Yonek

  • Gość
Odp: Z L O T Jaguar Club Poland 2 0 1 4
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 13, 2014, 20:54:52 pm »
Był również Zlot Jaguara połączony z motocyklami ciężkimi i Harley-ami W kępnie w tamtym roku czytaj uważnie... Dobra bo się tu tak w nieskończoność przegadywać nie będziemy! Najlepiej usunąć kilka watków...  :-W :-V

Offline Skorpion7777

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.488
  • Jaguar Club Poland Foundation
Odp: Z L O T Jaguar Club Poland 2 0 1 4
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 13, 2014, 21:54:14 pm »
Y-1 Yonek - tak, masz rację, zapoznałem się z dorobkiem Dzikusa i bardzo szanuję jego dokonania.
Natomiast można się pokusić o rodzaj klasyfikacji, co nazywamy zlotem, co spotkaniem sekcji, lokalnym spotkaniem, czy spotkaniem na kawie kilku kotów.
Myślę, że spotkanie w Żywcu może być bardzo ciekawe, jeśli zechcemy w sposób konstruktywny podejść do przyszłości klubu.
Spór jest motorem postępu, dlatego jeszcze raz dziękuję Alex'owi, że tę dyskusję, którą wywołał.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2014, 23:05:08 pm wysłana przez Skorpion7777 »
1982 Jag Daimler III s. 4,2
1988 Jag Daimler III s. 5,3
1990 Jag XJS Cabrio 5,3
1990 Jag XJS Coupe 5,3
1992 Jag Daimler     4,0
1993 Jag Daimler     4,0
1997 Jag Daimler     4,0
2003 Jag XJ6           3,0
2008 Jag XJ8 Sovereign 4,2

Lukaz

  • Gość
Odp: Z L O T Jaguar Club Poland 2 0 1 4
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 14, 2014, 21:56:17 pm »
Uprzejmie informuję, że zarezerwowałem dziś domek.

Tym samym dochodzi 1 Kot i prawdopodobnie jedna osoba.

Będę jechał z Warszawy w piątek :)

Offline Wojtas

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 477
  • jeden z kotkow
Odp: Z L O T Jaguar Club Poland 2 0 1 4
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 20, 2014, 10:20:46 am »
witam kotowiczow
wrocilem z urlopu i widze milusia wiadomosc
sie postaram zjawic z kotkiem i kocica
XJSC Targa 1986
XJS  Coupe  1990
XJSC Cabrio  1991
i kilka innych wynalazków motoryzacji

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: Z L O T Jaguar Club Poland 2 0 1 4
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 20, 2014, 12:41:13 pm »
witam kotowiczow
wrocilem z urlopu i widze milusia wiadomosc
sie postaram zjawic z kotkiem i kocica

A spróbuj nie!  Dojedziesz do nas do Kepna? W piątek jedziemy grupą.
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.879
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: Z L O T Jaguar Club Poland 2 0 1 4
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 20, 2014, 21:42:31 pm »
o której ?
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

Offline Jacatu

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 221
Odp: Z L O T Jaguar Club Poland 2 0 1 4
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 21, 2014, 09:02:42 am »
Będę się starał przynajmniej na niedzielny obiad i pokaz na rynku się zjawić w trójkę S-Typem . Zazdroszczę Wam takiego weekendu i gratulacje za odwagę w przedsięwzięciu organizacyjnym . Nasza trójka już w przyszłym sezonie będzie w pełni mobilna .
S-type 2,5 ***** XJ-S H.E. V12* **XJ350***XJ358***XJS Cabrio 4,0***

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: Z L O T Jaguar Club Poland 2 0 1 4
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 21, 2014, 09:09:57 am »
o której ?
Koledzy chetni na jazdę z grupą z Kepna,  info w zakładce Sekcji Czterech Granic. Pozdrowienia.
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie