Autor Wątek: 2 Śląski Zlot Pojazdów Zabytkowych Old Timers Garage  (Przeczytany 2288 razy)

Old Timers Garage

  • Gość
2 Śląski Zlot Pojazdów Zabytkowych Old Timers Garage
« dnia: Lipiec 21, 2014, 21:49:39 pm »

23 i 24 sieprnia 2014 roku zapraszamy na kolejną edycję Śląskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych Old Timers Garage, który odbędzie się na terenie 5 Śląskich miast - Katowicach, Pszczynie, Tychach, Mysłowicach i Chorzowie. W tym roku przygotowaliśmy wiele atrakcji i niespodzianek.

Dzień 1
23 Sierpnia 2014


8:00 - 9:00 - Zbiórka uczestników - Katowice, Parking Strzeżony ul. Szewska

Zbiórka uczestników odbędzie się na parkingu strzeżonym przy ul. Szewskiej w Katowicach-Piotrowicach, gdzie odbędzie się rejestracja uczestników oraz rozdanie pakietów startowych. Stąd uczestnicy przejdą 200 metrów do siedziby Old Timers Garage przy ul. Gen. Jankego 132 gdzie odbędzie się oficjalne otwarcie zlotu. Na tym etapie bardzo ważna jest punktualność, dlatego prosimy o przybycie na czas.

9:00 - 10:00 - Otwarcie zlotu - Katowice, Old Timers Garage ul. Jankego 132
W Old Timers Garage odbędzie się oficjalne otwarcie zlotu, w ramach którego nastapi omówienie całej trasy zlotu i poszczególnych atrakcji. Całość zwieńczona zostanie występem artystycznym. Następnie wspólnie wrócimy na parking przy ul. Szewskiej skąd wyruszymy na trasę zlotu.

11:00 - 13:30 - Pszczyna, Muzeum Prasy Śląskiej i Pokazowa Zagroda Żubrów
W Pszczynie planowany jest przejazd wokół rynku połączony z opisem pojazdów biorących udział w zlocie. W ramach wizyty odbędzie się pokaz zabytkowych pojazdów oraz zwiedzanie 2 obiektów turystycznych: Zagroda Żubrów w porze karmienia oraz Muzeum Prasy Śląskiej. Wydarzenie odbędzie się w ramach Dni Pszczyny.

14:30 - 17:00 - Tychy, Browar Obywatelski
Na terenie wewnątrz Browaru Obywatelskiego w Tychach odbędzie się prezentacja pojazdów biorących udział w zlocie . W tym miejscu zorganizowany zostanie także obiad w restauracji Con Amore oraz zwiedzane obiektów znajdujących się na terenie browaru. Całość zwieńczy wyjątkowy pokaz mappingu 3d na samochodzie DeLorean DMC-12 oraz koncert zespołu Giflof oraz duetu Marek "Makaron" Motyka & Ryszard "Rico" Rajca.

18:00 - 00:00 - Bal Komandorski, Katowice Hotel Angelo
W Hotelu Angelo w Katowicach odbędzie się zakończenie 1 dnia zlotu i nocleg dla uczestników. Na parkingu naziemnym hotelu odbędzie się prezentacja zabytkowych pojazdów. Po jej zakończeniu samochody zostaną zaparkowane na parkingu podziemnym. Dzień zakończony zostanie balem komandorskim.

Dzień 2
24 Sierpnia 2014


11:00 - 12:30 - Mysłowice, Centralne Muzeum Pożarnictwa

Pierwszym etapem drugiego dnia zlotu będzie Centralne Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach, gdzie na parkingu przed budynkiem odbędzie się prezentacja zabytkowych wozów strażackich. Uczestnicy zwiedzą także muzeum i poznają historię znajdujących się w nim pojazdów. W tym miejscu na uczestników czeka wiele atrakcji, które na razie pozostać muszą niespodzianką.

13:30 - 16:00 - Chorzów, Śląskie Wesołe Miasteczko
Zakończenie zlotu będzie miało miejsce na terenie Śląskiego Wesołego Miasteczka w Chorzowie. Na terenie obiektu zostanie zorganizowany pokaz zabytkowych pojazdów oraz rozdanie ostatnich nagród, w tym nagrody głównej. Następnie uczestnicy będą mogli skorzystać bezpłatnie ze wszystkich dostępnych na terenie Wesołego Miasteczka atrakcji.

W każdym z punktów przyznawane będą nagrody w różnych kategoriach. Czekają Was więc liczne konkurencje i niespodzianki! Program będzie uzupełniany na bieżąco o kolejne atrakcje. Najaktualniejszy program znajduje się na stronie zlotu www.slaskizlotpojazdowzabytkowych.pl.

Organizatorem 2 Śląskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych jest Teatr & Klub muzyczny Old Timers Garage. Wszelkie zapytania odnośnie zlotu prosimy kierować drogą mailową na adres e-mail: zlot@old-timers.pl. Kontakt z organizatorami:

Krzysztof Bergier
Tel. +48 501-484-038
Magdalena Grządziel
Tel. +48 603-551-477
Siedziba organizatorów:
Teatr & Klub muzyczny "Old Timers Garage"
Katowice-Piotrowice ul. Gen. Jankego 132
40-613

Offline Ojciec

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 292
Odp: 2 Śląski Zlot Pojazdów Zabytkowych Old Timers Garage
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 23, 2014, 11:48:34 am »
Rok temu byłem, świetna impreza, świetni ludzie i bardzo dobra organizacja.
W tym roku też będę :-) już się zapisałem.
Zachęcam do wzięcia udziału w tej imprezie bo warto!
1992r - Jaguar XJR6 4.0
1988r - Jaguar XJS 5.3 V12