Autor Wątek: Zawieszenie przód  (Przeczytany 6544 razy)

ghrh

  • Gość
Odp: Zawieszenie przód
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 11, 2014, 23:17:05 pm »
Nie mów że nie możesz znaleźć, bo przysłałem Ci linka, wystarczyło wejść i spojrzeć. Używaną półośkę w idealnym stanie kupiłem za stówę, zanim dowiedziałem się o istnieniu tego sklepu. W tym punkcie masz przewagę nade mną :)

Etain

  • Gość
Odp: Zawieszenie przód
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 12, 2014, 19:58:50 pm »
No teraz już mogę znaleźć :)
Miałem na myśli to co było przed napisaniem tutaj tematu
Pozdrawiam

Offline bodi

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 605
Odp: Zawieszenie przód
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 13, 2014, 21:43:53 pm »
Kolego Etain
Dziwisz się, że twój kot jest wart 15k?
No może już nawet po tej wymianie będzie to 14k.
Właśnie dlatego, że się kombinuje jak koń pod górkę jak tu za 5 złotych naprawić samochód!!!

Odpowiedz sobie sam na pytanie czy chciałbyś kupić takie auto co właściciel na nim oszczędzał jak tylko się da?
JA NIE!!!
Dlatego moje warte jest dużo więcej...
2004 X-Type V6 3.0 AWD Automatic Black on black

kurak22

  • Gość
Odp: Zawieszenie przód
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 14, 2014, 18:03:37 pm »
Nie mów że nie możesz znaleźć, bo przysłałem Ci linka, wystarczyło wejść i spojrzeć. Używaną półośkę w idealnym stanie kupiłem za stówę, zanim dowiedziałem się o istnieniu tego sklepu. W tym punkcie masz przewagę nade mną :)
która ośkę wymieniałeś? objawem było drganie kierownicy od 100-130km/h?

ghrh

  • Gość
Odp: Zawieszenie przód
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 14, 2014, 19:35:29 pm »
Nie mów że nie możesz znaleźć, bo przysłałem Ci linka, wystarczyło wejść i spojrzeć. Używaną półośkę w idealnym stanie kupiłem za stówę, zanim dowiedziałem się o istnieniu tego sklepu. W tym punkcie masz przewagę nade mną :)
która ośkę wymieniałeś? objawem było drganie kierownicy od 100-130km/h?
Prawą przednią. Przegub zaczął walić, poza tym było ok. Chociaż o ile pamiętam to wymiana półosi jest jednym z potencjalnych rozwiązań problemu opisanego przez Ciebie.

Etain

  • Gość
Odp: Zawieszenie przód
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 15, 2014, 12:42:23 pm »
Kolego Etain
Dziwisz się, że twój kot jest wart 15k?
No może już nawet po tej wymianie będzie to 14k.
Właśnie dlatego, że się kombinuje jak koń pod górkę jak tu za 5 złotych naprawić samochód!!!

Odpowiedz sobie sam na pytanie czy chciałbyś kupić takie auto co właściciel na nim oszczędzał jak tylko się da?
JA NIE!!!
Dlatego moje warte jest dużo więcej...


Akurat tutaj sie mylisz. Mój samochód ma wymieniane wszystko na bieżąco na nowe oryginalne części. Tutaj był wyjątek, z którym się już uporałem z pomocą kolegów, którzy podali mi link ze sklepem. A poza tym Twój samochód też jest warty 15tys, a to że Tobie się wydaje, że dostaniesz za niego 20 albo więcej to życzę powodzenia. Niestety rynek jest taki, że możesz pomarzyć o sprzedaniu go za kwotę jaka Cie interesuje. Kolejna kwestia to obrażanie mnie, że kombinuje i chce naprawić samochód za 5 zł to też nie było na miejscu. Nie znasz mnie a komentujesz. Brak mi słów.
Pozdrawiam

kurak22

  • Gość
Odp: Zawieszenie przód
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 19, 2014, 16:00:41 pm »
Kolego Etain
Dziwisz się, że twój kot jest wart 15k?
No może już nawet po tej wymianie będzie to 14k.
Właśnie dlatego, że się kombinuje jak koń pod górkę jak tu za 5 złotych naprawić samochód!!!

Odpowiedz sobie sam na pytanie czy chciałbyś kupić takie auto co właściciel na nim oszczędzał jak tylko się da?
JA NIE!!!
Dlatego moje warte jest dużo więcej...


Akurat tutaj sie mylisz. Mój samochód ma wymieniane wszystko na bieżąco na nowe oryginalne części. Tutaj był wyjątek, z którym się już uporałem z pomocą kolegów, którzy podali mi link ze sklepem. A poza tym Twój samochód też jest warty 15tys, a to że Tobie się wydaje, że dostaniesz za niego 20 albo więcej to życzę powodzenia. Niestety rynek jest taki, że możesz pomarzyć o sprzedaniu go za kwotę jaka Cie interesuje. Kolejna kwestia to obrażanie mnie, że kombinuje i chce naprawić samochód za 5 zł to też nie było na miejscu. Nie znasz mnie a komentujesz. Brak mi słów.
Pozdrawiam

Spokonie, tutaj hejtowanie/naskakiwanie na szukajacego pomocy u niektorych userow jest w modzie. Chyba tak nadętych przypadków nie spotkałem na ŻADNYM forum czego zupełnie nie spodziewałem się po userach Jagu. Opcja moderator to chyba tylko dopisek pod nickiem.
Sam mam sztuke za 15k i było pare pierdół do poprawy, ale teraz auto smiga ::)