Autor Wątek: !!POWRÓT ze ZLOTU!!  (Przeczytany 17579 razy)

blackyR

  • Gość
!!POWRÓT ze ZLOTU!!
« dnia: Marzec 16, 2009, 21:52:02 pm »
TUTAJ PROPONUJE OPISAĆ JAK WYGLĄDAŁ WASZ POWRÓT GDYZ SIE ROZJECHALISMY WE WSZYSTKIE CZĘSCI POLSKI ...a mianowicie nasz wyglądał jaK koszmar niemijajCEGO SPADAJĄCEGO JAK KULE DESZCZU wpROST NA pRZEDNIA szybę, aut niebyło widać poprostu tragedia max PRędkośc to 60- SIĄT JEDYNIE NOWE OPONY I esp RATOWało MNIE PRZED MOCNYM BUJANIEM W KOLEINACH I TAK PRZEZ JAKIEŚ 90 KM -MOCNO sie zmęczyłem (-zwłaszcza z takimi lekami po tak zakrapianym wekendzie).ALe przestało padać i        :-A szceśśliwie dotarliśmy z chudym)Mariuszem) o 19 40 Do Elbląga

michcio700

  • Gość
Odp: !!POWRÓT ze ZLOTU!!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 16, 2009, 22:01:58 pm »
My zamiast do domu to do Gołębiewskiego trafiliśmy tam zostaliśmy, potem ogień do Białegostoku ( w trasie kociaka umyliśmy)... No i ogień do domu... Pogoda była super zero deszczu... NO i dopiero dojechaliśmy o 20 dziś do domu...

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: !!POWRÓT ze ZLOTU!!
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 16, 2009, 22:32:34 pm »
no ja tylko moglem jechac 66 na godzinke bo caly czas jakis srebrny s-type nie dal sie wypedzic ....

a tak naprawde to nie mam pojecia jak wrocilem ale wrocilem bezpiecznie dzieki eskorte zalogi 13
z sprzodu oraz jaguarofanowi z tyl a za to ...

                                                                                 ...  :-thank  :-thank   :-thank

adam74

  • Gość
Odp: !!POWRÓT ze ZLOTU!!
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 16, 2009, 23:23:22 pm »
najpierw 70-80 km/h za Tirem, później 170-180 na autostradzie w strugach ulewnego deszczu  :-hehe :-hehe nie ma to jak diesel.  :-super

Rocco vel Artleks z tą jedynką z przodu to Ciebie ponosi - ale żeby wytrzymać w dieslu trzeba mieć fantazję :-W

prawdę powiedziawszy zazdroszczę Tobie spalania.....

no ja tylko moglem jechac 66 na godzinke bo caly czas jakis srebrny s-type nie dal sie wypedzic ....

a tak naprawde to nie mam pojecia jak wrocilem ale wrocilem bezpiecznie dzieki eskorte zalogi 13
z sprzodu oraz jaguarofanowi z tyl a za to ...

                                                                                 ...  :-thank  :-thank   :-thank


srebrny..... oj źle było z Tobą Kogutki........ (mój jest szary - ciemnoszary  :-W) niektórzy widzą białe myszki inni srebrne S-type  :-W

a tak na poważnie - czego nie robi się dla przyjaciół  :-super :-thank

oskioski

  • Gość
Odp: !!POWRÓT ze ZLOTU!!
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 17, 2009, 13:35:29 pm »
moja podróż :-A  była bardzo traumatyczna , ponieważ Efcia prowadzila ( ma kurzą ) 8)ślepotę, a ja nie mogłem mówic  :-X nie wspominając o  :-zly :-zly  krzyczeniu . trzymałem się mocno klamki na podsufitce . do gdańska urwałem 3 śruby mocujące . czary oliwy do ognia dodała informacja  z radia CB , iż po ulicach gania rozwścieczony przystanek autobusowy.uspokoiłem się dopiero po następnej informacji iż Przystanek  skręcił na Łódź .po podróży  wykupiłem dwie sesje na kanapie terapeutycznej i 4 u zaprzyjaźnionego klubu AA .   ::)

blackyR

  • Gość
Odp: !!POWRÓT ze ZLOTU!!
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 18, 2009, 20:44:24 pm »
Dodam tylko że miałem omamy bo widziałem same jaguary przede mna:) oczopląs po nie zapomnianych kolumnach naszych w większości pięknych aut :-tylko :-thank

optre

  • Gość
Odp: !!POWRÓT ze ZLOTU!!
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 18, 2009, 22:01:59 pm »
Dodam tylko że miałem omamy bo widziałem same jaguary przede mna:) oczopląs po nie zapomnianych kolumnach naszych w większości pięknych aut :-tylko :-thank
Jak to w większości, czyżby były jakieś nie piękne?  :-\
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2009, 22:03:32 pm wysłana przez optre »

mar123

  • Gość
Odp: !!POWRÓT ze ZLOTU!!
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 18, 2009, 22:07:54 pm »
no ja nie mialem tej przyjemnosci wracac :( ale juz sie niemoge doczekac niemiec :-yipee

macho

  • Gość
Odp: !!POWRÓT ze ZLOTU!!
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 18, 2009, 22:14:56 pm »
W Niemczech mnie niestety nie będzie ale Nowa Sól to bank. Mam nadzieję że Ty też :-super

mar123

  • Gość
Odp: !!POWRÓT ze ZLOTU!!
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 18, 2009, 22:20:22 pm »
rowniez mam taka nadzieje  :-tylko

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: !!POWRÓT ze ZLOTU!!
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 19, 2009, 00:00:07 am »
Dodam tylko że miałem omamy bo widziałem same jaguary przede mna ...

a tutaj zdjecie predkomierza blackiego na drodze powrotna ....

  :-V  :-V  :-V

JACOOO

  • Gość
Odp: !!POWRÓT ze ZLOTU!!
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 19, 2009, 18:29:15 pm »
A nasz czarny jechał chyba za szybko :d 6 pkt i 300 :D a myślałem ze już na max zwolniłem :(  :-jag

blackyR

  • Gość
Odp: !!POWRÓT ze ZLOTU!!
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 19, 2009, 22:13:05 pm »
Dodam tylko że miałem omamy bo widziałem same jaguary przede mna:) oczopląs po nie zapomnianych kolumnach naszych w większości pięknych aut :-tylko :-thank
Jak to w większości, czyżby były jakieś nie piękne?  :-\

No wiesz...    takie damskie kolory i te co wolno jechały... :-hehe :-hehe

optre

  • Gość
Odp: !!POWRÓT ze ZLOTU!!
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 19, 2009, 22:45:48 pm »
A nasz czarny jechał chyba za szybko :d 6 pkt i 300 :D a myślałem ze już na max zwolniłem :(  :-jag
CB radyjko mobilku, CB radyjko.....\
hehe, szerokości


P.S. Na 32 suszą

 :-hehe :-super

blackyR

  • Gość
Odp: !!POWRÓT ze ZLOTU!!
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 20, 2009, 15:14:07 pm »
Dodam tylko że miałem omamy bo widziałem same jaguary przede mna ...

a tutaj zdjecie predkomierza blackiego na drodze powrotna ....

  :-V  :-V  :-V

Nic sie niuchowa nic... wszyscy wszystko wiedza ech :-A :-V