Autor Wątek: uwaga na sprzedawcę wwwXMOTpl na allegro  (Przeczytany 2261 razy)

Offline ar3k30

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 28
uwaga na sprzedawcę wwwXMOTpl na allegro
« dnia: Kwiecień 01, 2014, 19:17:25 pm »
Przestrzegam przed sprzedawcą wwwXMOTpl na allegro. Kupiłem panel do xj8 ( oczywiście ze względu na 14 żarówek ) , po zakupie zadzwoniłem i poprosiłem o sprawdzenie czy wszystkie żarówki są sprawne , otrzymałem info że TAK wszystkie świecą.

Po odebraniu przesyłki , rozkręceniu panelu sprawdzam żarówki i okazuje się że połowa jest przepalona. Po moim telefonie usłyszałem że Pan generalnie ma to w dupie i że go wkurzam a jego to nie interesuje i że wkurza go że ktoś mówi że żarówki są sprawne skoro panel już długo leży. Panel opisany jako stan bardzo dobry.

Podsumowując:
Chamskie podejście do biznesu , bez zasad etyki i dobrego wychowania.  Uważajcie i dobrze zastanówcie się nad zakupem.
XJ8 X308 4.0

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: uwaga na sprzedawcę wwwXMOTpl na allegro
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 01, 2014, 21:41:45 pm »
Jutro się okaże, czy ja też będę niezadowolony, Kupiłem lusterka u tego sprzedającego jakiś czas temu a jutro je zamontuje i okaże się czy są dobre. 

Na razie jest minus, bo jedno lusterko chromowane ma ślad po kamieniu a w opisie było tak jak w każdej aukcji " stan bardzo dobry "
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.