Autor Wątek: OTWARCIE SEZONU JaguarClubPoland 2014 - KĘPNO  (Przeczytany 120541 razy)

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: OTWARCIE SEZONU JaguarClubPoland 2014 - KĘPNO
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 10, 2014, 08:15:43 am »
Tak , Tak Dawajcie koledzy ze swoimi kotami, bo musimy zliczyć koty w klubie. :-gwizd A za niedługoooo Długi weekend Majowy i następna Impra.  :-clap Szykujcie wolne, bo będzie się działo przez parę ładnych dni w pięknym miejscu.  :-super , później Zlot Klubowy.  :-JCP . Tak wyglądają plany, a czy wyjdą zależy od was.  :-trudno
Jak zawsze Hymnem imprezy jest "Balkanica"- Piersi- Jak ktoś chce i umie to niech wstawi linka z muzą. Oj "....będzie się działo....."    :-bry  :-tylko
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: OTWARCIE SEZONU JaguarClubPoland 2014 - KĘPNO
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 10, 2014, 09:27:17 am »
ad. 1 powtórka
Witam wszystkich  winkvic
To są miejsca noclegowe
Odpowiadam na pytania "Motel za miedzą" Kępno - klik  super
http://www.booking.com/hotel/pl/motel-za-miedza.pl.html?aid=318615;label=New_Polish_Hotel-J9cB4Y_G5zDf50jSWpnYRQS18362627665%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Anes%3Akw_inurl%3Abooking.com%2Fhotel%3Aws%3D;sid=10496e84811cd50b66cbad66acd6b0c7;dcid=1;srfid=87ed4b39251d094bf56b25b95bb561a936c9fef9X1
Zajazd "Pod Borem" Żetnia - klik   winkvic
http://e-turysta.net/motel-pod-borem-kepno-116597.html
a to jest miejsce Imprezy - klik  yipee
http://www.yellowpages.pl/businesses/firma/ireneusz-i-katarzyna-wawrzyniak-zajazd-na-wilku-63-600-kepno-krazkowy-300-kepno/location/3939140/krazkowy-wielkopolskie-kepno-63-600#company-locations
Teraz Wpłaty wpisowego
Zrobimy tak jak w zeszłym roku na Zjeździe. Przed wjazdem na Rynek będziemy zbierali wpisowe i rozdawali mapki oraz info o Aukcji. Tak będzie najlepiej. Życzę miłej lektury i dozo przy następnym info  winkvic tylko w jagu JaguarClubPoland
ad. 2 powtórka
Szanowni koledzy i kolerzanki
Na wniosek naszego "zarządu" uzupełniam info na temat organizacji "otwarcia Sezonu Klubowego 2014", a więc: 1) dla chętnych, którzy przyjadą 22-go zabezpieczone są miejsca w motelu "Za Miedzą" na obrzeżach Kępna przy starej trasie nr 8 w kierunku na Wrocław / 2 km od centrum/ . Koszt pokoju 2-osobowego to ok. 100 zł - oczywiście dla klubowiczów. Gwardia klubowa jak zawsze ma do wyboru nocleg u mnie  gdwizd 2) Koszt wpisowego na samochód obejmuje: obsługę ogniska wraz z "kiełbaskami", opłaty urzędowe, które musimy wnieść, zakup pucharów, medali i Dyplomów dla dzieciaków oraz zwycięzców jak i pamiątkowych Dyplomów dla Władz Miasta, Organizatorów, poczęstunek na mecie, opłaty dla PZW za konkurs Wędkarski, zakup atrybutów do zabezpieczenia miejsca imprezy i gadżetów do przeprowadzenia konkurencji dla nas i dzieci, Plakatów, itp. O pozostałej reszcie nie będę pisał, bo zarządowi nie starczy tabeli do rozliczenia  Duży uśmiech , 3) Licytacja : W skład komisji wchodzić będzie przedstawiciel Władz klubu, Miasta i Zajazdu "U Wilka" oraz najprawdopodobniej  Dyrektor Domu Dziecka lub przedstawiciel Pomocy Społecznej z Kępna. Licytować będziemy przedmioty przekazane na Aukcję przez Klub oraz Dealera Jaguara z Długołęki - lub innej osoby prywatnej. winkvic Całość środków przekazana komisyjnie w obecności klubowiczów i zaproszonych gości zostanie przekazana rodzinie, która będzie obecna na naszej imprezie wraz z tym co ewentualnie zostanie po naszej imprezie w gotówce i żywności za co, będą wdzięczni całym sercem .  clapping 4) Z tego co mi wiadomo to, Urząd Miasta także chce się dołożyć do pomocy tej Rodzinie i zrobi to podczas naszej imprezy. Jeżeli ktoś ma jeszcze pytania to proszę je zadawać odpowiem na wszystkie  super Myślę, że spełniłem wolę Zarządu i uzupełniłem Info wystarczająco. Pozstaję do dyspozycji Ja-Dzikus  bry Pozostaje mi tylko dodać  tylko w jagu JaguarClubPoland wow
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: OTWARCIE SEZONU JaguarClubPoland 2014 - KĘPNO
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 10, 2014, 19:53:16 pm »
Koledzy śpiesz\cie się z pokojami w "Za Miedzą". Kolega Tomek poinformował, że jest tylko 5 pokoi jeszcze.   :-zly Sprawdziłem i faktycznie tylko tyle jeszcze jest, ponieważ razem z nami będzie nocować Kabaret "Ani Mru, Mru" ;D  , więc szykuje się zabawa. Może przyjmą zaproszenie do naszego grona.  >:D  Mam też potwierdzenie, że koledzy z Klubu "Gelenda" (Klub Mercedesa klasy "G") będą z nami się bawić i ujeżdżać. Oj będzie się działo, będzie zabawa i nocy będzie mało, Oj będzie głośno, bedzie radośnie znów przetańczymy razem całą Noc w  :-JCP   :-clap
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.879
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: OTWARCIE SEZONU JaguarClubPoland 2014 - KĘPNO
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 11, 2014, 22:11:38 pm »
Witam
troszkę z innej beczki jestem w trakcie załatwiania ramek do tablic rejestracyjnych oczywiście klubowych
jeżeli ktoś byłby zainteresowany to proszę się odezwać na prywatny
na pasku jest
 logo klubowe JaguarClubPoland kocur bo łaczy nas pasja i znów logo klubowe
coś podobnego do klubowych wizytówek które robiliśmy z dzikusem
pozdrawiam

Ps.Dzikus
ja na bank będę w niedziele w piątek w nocy będę wracał z podróży
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2014, 22:34:20 pm wysłana przez maciejcat »
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: OTWARCIE SEZONU JaguarClubPoland 2014 - KĘPNO
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 12, 2014, 18:58:21 pm »
Moi drodzy koledzy  :-A
Podaję nr telefonu do Myjni w Kępnie, która czeka na koty w sobotę i w niedzielę rano przed wjazdem na Rynek. Wszyscy chętni będący po trasie i chcący się obmyć muszą się umówić na godzinę żeby nie było korków oraz zapowiedzieć się na niedzielę żeby było wiadomo ile sztuk będzie chciało skorzystać z usługi, żeby opłacało się koledze myjce przyjechać w niedzielny poranek do pracy. Zapraszam do zapisów Acha Myjnia jest całkowicie Ręczna bez jakichkolwiek szczotek !!!
Auto Spa Kępno ul. Osińska 41 tel. 605 392 431  Zapraszam.  :-V
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Offline Lampek

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 71
  • XF-S '09
Odp: OTWARCIE SEZONU JaguarClubPoland 2014 - KĘPNO
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 13, 2014, 14:25:07 pm »
Będzie można ogarnąć jakieś naklejki JCP? :) Chętnie bym coś "dokleił" do swojego JAG-a i zlot może być dobrą okazją, by zaopatrzyć się w kilka gadżetów :)

Offline sopel

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • W życiu nie ma nic bardziej stałego jak ZMIANY ;-)
Odp: OTWARCIE SEZONU JaguarClubPoland 2014 - KĘPNO
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 13, 2014, 15:02:08 pm »
Witam wszystkich serdecznie ! :) Będę i Ja na zlocie ! ale tylko w niedzielę ! :)

Y-1 Yonek

  • Gość
Odp: OTWARCIE SEZONU JaguarClubPoland 2014 - KĘPNO
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 13, 2014, 20:02:40 pm »
Sopel Elegancko :-super Ja oczywiście także będę od soboty w piątek startuje z de i Zamierzam jak zawsze doskonale spędzić czas z Wami do zobaczenia...... :-super :-super :-super :-super :-tylko

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.879
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: OTWARCIE SEZONU JaguarClubPoland 2014 - KĘPNO
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 13, 2014, 21:24:05 pm »
Będzie można ogarnąć jakieś naklejki JCP? :) Chętnie bym coś "dokleił" do swojego JAG-a i zlot może być dobrą okazją, by zaopatrzyć się w kilka gadżetów :)

jak nie zapomnę to zabiorę naklejki  logo klubowe chyba zostało mi kilka szt. i kilka z sekcji Poznańskiej
jak zdąrzę załatwić to będą jeszcze ramki to tablic rejestracyjnych też klubowe

 :-gwizd :-gwizd :-gwizd to kolega Yonek tez zawita  :-clap i 3 :-10points za obecność
   nie zapomnij zabrać kompasu żebyś nie pobłądził :D :D
  
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2014, 21:43:19 pm wysłana przez maciejcat »
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: OTWARCIE SEZONU JaguarClubPoland 2014 - KĘPNO
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 14, 2014, 07:39:42 am »
Będzie można ogarnąć jakieś naklejki JCP? :) Chętnie bym coś "dokleił" do swojego JAG-a i zlot może być dobrą okazją, by zaopatrzyć się w kilka gadżetów :)

[/quote]  Będą klubowe Koszulki Polo i T-Short oraz Przywieszki klubowe. zostało mi jeszcze z zeszłego roku ze Zjazdu. Po za tym członkowie klubu będą mogli zamówić plakietki klubu na kota -wzór jak w zeszłym roku http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,23163.0.html znajdź tutaj - masz link
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Offline Lampek

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 71
  • XF-S '09
Odp: OTWARCIE SEZONU JaguarClubPoland 2014 - KĘPNO
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 14, 2014, 12:55:40 pm »
Super, to się zaopatrzę w gadżety i koszulki :)

Y-1 Yonek

  • Gość
Odp: OTWARCIE SEZONU JaguarClubPoland 2014 - KĘPNO
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 14, 2014, 20:48:46 pm »
Maciej to licze na jakąś ramkę oczywiście jak zdążysz... Kompas he he he tym razem mam Żone i Córeczkę więc napewno mnie doprowadzą hihi do celu :-hehe :-hehe :-hehe Cieszę się że się znowu spotkamy Dzięki Dzikusowi i oczywiście  :-tylko

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.879
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: OTWARCIE SEZONU JaguarClubPoland 2014 - KĘPNO
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 14, 2014, 21:18:31 pm »
Maciej to licze na jakąś ramkę oczywiście jak zdążysz...

ba dla ciebie rameczki będą w gratisie co byś na obcej ziemi sławił JaguraClubPoland
no to może powinienem być w sobotę żeby jakieś piwko łyknąć
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2014, 21:24:18 pm wysłana przez maciejcat »
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

Y-1 Yonek

  • Gość
Odp: OTWARCIE SEZONU JaguarClubPoland 2014 - KĘPNO
« Odpowiedź #103 dnia: Marzec 15, 2014, 19:37:13 pm »
Nie powinieneś.... Musisz być na sobotę... :-pijaki  :-yipee :-yipee

Ziemia Kępińska

  • Gość
Odp: OTWARCIE SEZONU JaguarClubPoland 2014 - KĘPNO
« Odpowiedź #104 dnia: Marzec 16, 2014, 22:47:06 pm »
Zamieściliśmy informację o Waszej imprezie: Otwarcie Sezonu Jaguar Club Poland 2014 w Kępnie.
Jesteśmy "startującym czasopismem" i niestety nie uda nam się wydać pierwszego numeru papierowej wersji "Ziemi Kępińskiej" przed 23 marca ale postaramy się zamieścić w nim relację z odbytego wydarzenia.

Jak będziecie mieć jakieś dodatkowe informacje (typu ile samochodów pojawi się na kępińskim Rynku) to zapraszamy do dodania komentarza pod artykułem.