Autor Wątek: Demo wita  (Przeczytany 3583 razy)

Offline Demo

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 763
  • Jaguar xj40 Sovereign 4.0 1993r
Demo wita
« dnia: Luty 13, 2014, 20:13:05 pm »
Witam mam na imię Daniel mam 25 lat pochodzę z Radomska w województwie łódzkim. Przeglądam wasze forum już od dawna, rejestrując sie dopiero kilka dni temu.
Od zawsze ciągnęło mnie do aut długich, szerokich, krótko rzecz ujmując do limuzyn. Pierwszym autem jakie sobie wymarzyłem był Opel Omega B i to skromne marzenie się spełniło i jeżdżę nim do dziś (auto praktycznie bezawaryjne). Nastawiałem się że w przyszłości zakupie sobie jakiegoś rodowitego amerykańca z lat 70 - 80 lecz ten szał na amerykańca przeszedł między innymi dlatego że na utrzymanie takiego giganta nie byłoby mnie na tą chwilę stać.
 Otóż zawsze przeglądałem allegro w poszukiwaniu auta można powiedzieć zabytkowego z klasą i tym czymś co przyciąga uwagę (nie znoszę tych wszystkich nowych plastikowych, pełnych elektryki aut, kocham starą motoryzację od 90 lat wstecz) wybór padał różny a markę Jaguar jakoś zawsze omijałem...
aż w końcu pokusiłem się o to jedno kliknięcie które już na zawsze zmieniło moje życie związane z motoryzacją i wiem że Jaguar xj40 będzie musiał mi towarzyszyć już do końca życia.
Co sobie w życiu wymarzę zawsze staram się spełniać aby na starość niczego nie żałować a Jaguar ma być moim autem że tak się wyrażę weekendowym.

 Tak więc drodzy klubowicze proszę o cenne porady użytkowników tych aut. Ze względu że przez tyle czasu zdążyłem przeczytać chyba wszystko na temat tych aut to mam kilka pytań...

1. Mianowicie czy z mechanikami jest naprawdę tak trudno że odpychają się rękami i nogami od tej "egzotycznej" u nas marki ? Czy zwykły mechanik "Kowalski" zdoła naprawić to i owo bo mimo iż nie znam się kompletnie na mechanice to zamierzam Jaguara traktować w "białych rękawiczkach".
2. Czy wystarczyłby garaż blaszany na okres zimowy + okrycie kocami i plandeką ? bo na murowany garaż póki co nie ma szans.
3. Piszcie mi wszystko co powinienem wiedzieć na temat modelu xj40
4. Nie pamiętam reszty pytań ale gdy tylko sobie przypomnę napiszę tutaj

W wolnej chwili wrzucę zdjęcie Jaguara xj40 (czterookiego w manualu z czarną skórą w kolorze granatowym bodajże) który stoi naprzeciwko mego bloku na parkingu od kilku lat i  nie odpalany niszczeje aż serce się kraja bo tylko ja go odwiedzam co jakiś czas aby zobaczyć jak się miewa i czuje.

Pragnąłbym wiosną lub latem odwiedzić któregoś z szanownych kolegów najlepiej z woj. łódzkiego aby zobaczyć, porozmawiać na temat Jaga i przejechać się w fotelu pasażera. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2014, 20:17:32 pm wysłana przez Choina »

wlodek37

  • Gość
Odp: Demo wita
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2014, 20:24:28 pm »
Witamy !  :-bry Co do informacji na temat XJ40 masz dział gdzie możesz znaleźć na niektóre pytania odpowiedzi.

Offline Jacatu

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 221
Odp: Demo wita
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2014, 21:21:28 pm »
Witaj , mam nadzieję ,że uratujesz kota z naprzeciwka , a sam będziesz miał z tego frajdę . . Pozdrawiam
S-type 2,5 ***** XJ-S H.E. V12* **XJ350***XJ358***XJS Cabrio 4,0***

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.879
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: Demo wita
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 13, 2014, 22:43:04 pm »
witaj i powodzenia
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

Piotrek

  • Gość
Odp: Demo wita
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 13, 2014, 23:09:57 pm »
Witamy :-tylko

Offline GRZEŚ

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.544
Odp: Demo wita
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 14, 2014, 07:41:02 am »
Witaj

Robert Kielce

  • Gość
Odp: Demo wita
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 14, 2014, 11:36:56 am »
Witaj u nas! :-tylko

red jaguar

  • Gość
Odp: Demo wita
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 14, 2014, 12:19:18 pm »
Cześć! :-clap

Offline marekkrosno

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Demo wita
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 14, 2014, 13:05:59 pm »
Witaj na forum  :-clap
marekkrosno xj81 6.0l v12 Daimler .94r. xj 40, 4.0l Daimler .91r.

Offline Demo

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 763
  • Jaguar xj40 Sovereign 4.0 1993r
Odp: Demo wita
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 14, 2014, 20:30:09 pm »

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Demo wita
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 14, 2014, 21:09:35 pm »
:-witamy

co sadze o tym jagu.... po pierwszy tu jest przywitalnia, zapytan co do konkretnych ofert zadaj w odpowiednim dziale,
to jest "znaleziony na..." http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/board,52.0.html

ale podpowiem. wyglada ok na niemieckich blachach ktory nie sa niemieckich blachy bo brakuja naklejek, oprocz tego
z zdjiec niczego nie widac. handlarz kupuje auto w niemczech (ok. 1000 euro) transport do polski (nie wiem jakim sposobem,
ale Giessen DE (rejestracja samochodu) do Leczyca PL 1.000 km (1.000 x 2 PLN = 2.000 PLN) razem 6.000 PLN , oplata
za plac, marketing, trzeba patriotycznie dac zarobic polskim przedsiebiorcom tak samo jak trzeba dac na tace. z
ogloszenia o auto niczego nie wiadomo. rocznik 90 nie najgorszy, trzeba doliczyc akcyze i rejestacje, trzeba ogladac,
albo sie udac tam gdzie sam kupisz takiego za 1000 euro plus transport.

Salvador

  • Gość
Odp: Demo wita
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 14, 2014, 23:19:41 pm »
Witaj. Ja też jestem "nowy" i też interesuje mnie XJ40 bo takiego kupiłem. Frajda nie z tej Ziemi, Polecam!!! jak Wszyscy Tutaj !!!!!! A tak w ogóle to wspaniałe forum. Słuchaj i czytaj, a Twój kot będzie coraz lepszy. Chłopaki znają się na rzeczy.!!!!!

Skubi

  • Gość
Odp: Demo wita
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 15, 2014, 10:32:05 am »
Witaj na forum! :-tylko

British

  • Gość
Odp: Demo wita
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 15, 2014, 11:22:37 am »
Cześć! :)

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: Demo wita
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 17, 2014, 22:43:36 pm »
Witaj - XJ 40 to dobry wybór tylko uważaj bo, ładny nie znaczy dobry. No i powodzenia  :-tylko
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie