Autor Wątek: Powitanie  (Przeczytany 3464 razy)

naughtycat23

  • Gość
Powitanie
« dnia: Marzec 06, 2009, 23:25:38 pm »
Witam wszystkich fanow Jguarow

na poczatek chcialem powiedziec ze jestem pod wrazeniem wiedzy niektorych osob bedacych tutaj - duzo szacunku szczegolnie ze sam jestem bardziej fanem hobbysta i od niedawna tak naprawde rozumielem o co w tym wszystkim chodzi ...... kot trafil do mnie przypadkiem xj12 82 rok bialy troszke zaniedbany od razu zrozumialem ze to wlasnie ten samochod chce miec !!!!! Chociaz wiele uwaza ze popelnilem blad kupujac tak paliwozerny i niepraktyczny w niektorych mniemaniu samochod ??? Trudno bede musial przezyc wspanialy silnik cudowna linje niesamowite wnetrze ktore bije stylem najnowsze i najdrozsze limuzyny co wiecej powiedziec ????
To niesamowite jak piekne samochody budowalo sie kiedys ..........
Teraz troche o samochodzie - 300 tys caly orginalny sprowadzony z Niemiec jak mowilem trafil w moje posiadanie przypadkiem gdyz moja kochana mama widziala kiedys u znajomego piekna biala limuzyne i stalo sie
Na ten dzien wymienilem wszelkie filtry, nowy jest akumulator swice NGK olej Motul klocki. Jak wspomnailem nie spiesze sie z praca dopki dobrze nie rozeznam sie w temacie, wiec teraz czekam na elementy tylne panale dolne plus pas srodkowy beda nowe trzeba koniecznie poprawic lakier na prawych drzwiach w okolicahc uszczelki lusterka i u dolu tych samych dni. Drobne poprawki lakiernicze zdecydowanie sa niezbedne chociaz sam stan lakieru jest naprawde ok. Silnik hmmmm nie jestem znawca wiec dlatego tutaj trafilem czekam mnie wizyta w altamirze w przyszlym tygodniu i tam podejmiemy decyzja co robic dalej. Moim marzenie jest doprowadzenie tego kotka do perfekcyjnego stanu i wiem bedzie to dlugi proces i z pewnoscia duzo dluzszy i kosztowniejszy niz mi sie wydaje ale F**k IT zycie jest jedno a ten samochod wyjatkowy. Bede staral sie napisac cos od czasu do czasu o postepach caly plan juz mam w glowie teraz zostaly tylko szczegoly :-hehe pozdrawiam wszystkich i licze na wyrozumialosc w momencie gdy laik taki jak ja bedzie zadawal " trudne" pytania :) :-R dla wszystkich maniakow kotow i dzieki za wiele cennych info  :-thank i do zobaczenia na zlocie na ktorym pojawie sie na pewno jak kot bedzie gotowy

adam74

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2009, 23:32:14 pm »
:-witamy

proszę o fotki kotka


 :-tylko

Bazyli

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2009, 23:38:29 pm »
Witamy  ;D ;D ;D  :-tylko

blackyR

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 07, 2009, 07:43:55 am »
  WITAJ      DUZO PRACY ale LIczy sie EFEKT :-tylko

kyrios_paulus

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 07, 2009, 07:55:54 am »
Cytuj
ale F**k IT zycie jest jedno a ten samochod wyjatkowy

O to to to!  ;D

Witam! :)  :-tylko

michcio700

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 09, 2009, 17:11:48 pm »
Witaj  :-tylko

golden jag

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 09, 2009, 17:18:05 pm »
witam naughtycat-a  :-tylko

KERMIT

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 09, 2009, 18:06:55 pm »
 :-witamy

skorpion23

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 10, 2009, 22:54:29 pm »
Witam  :-R

fan kota

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 28, 2009, 21:29:37 pm »
WITAM :-super

naughtycat23

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 20, 2009, 20:47:17 pm »
Wrzucam pierwsza fotke a na niej wybierz ladniejsza kotke ???? Moje dwa skarby troche jeszcze powrzucam jak przekonwertuje pliki na mniejsze  :'(

naughtycat23

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 20, 2009, 20:52:41 pm »
Jeszczo tylko to dorzuce moje ulubione zrobione juz jakis czas temu :-V

adam74

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 22, 2009, 01:05:50 am »
dawaj fotki do galerii

fajny kociak  :-super

optre

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 22, 2009, 04:33:14 am »
Witaj..

naughtycat23

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 22, 2009, 11:55:09 am »
Moge wrzucic w sumie sporo tego jest tyleze , wysylajac wiadomosc z zalacznikiem jest ograniczenie wielkosci zdjecia prosze o podpowiedz jak najlepiej to zrobic a nie ma problemu bardzo chetnie  :-za