Dział Techniczny > XJ X300, X305, X308 (1994-2003)

Straciłem prąc w zapalniczce

(1/3) > >>

Siara_nh:
Witam wczoraj straciłem prąd w zapalniczce, sprawdziłem bezpieczniki są wporządku , ale mimo to na kablach nie ma prądu, co moge jeszcze sprawdzić co to mogło by być?
pozdrawiam

Siara_nh:
gniazdo używam średnio raz na dwa tygodnie,ładując komórkę bądź kożystając z cb radia, a stało sie to tak...byłem w trasie telefon był podłączony do ładowarki,znajomy do mnie na chwile zadzwonił,skończyełm rozmawiać,odpiąłem ładowarke i podłączyłem cb radio i już nie działało,wsadziłem ładowarke i to samo, to jest dziwne ze na bezpiecznikach jest prąd, a na kablu nie ma, sprawdziłęm też pierwszą kostkę która jest centralnie pod podłokietnikiem bo pomyślałem ze może cos sie wypieło ale tam też nic, gdzie moge szukac?czy to jakiś przekażnik a nie bezpiecznik?

Siara_nh:
prądu na  kablu nie  ma masa jest bo sprawdzałem dlatego zachodze w  głowe co sie dzieje

maxdzax:
hejka mam dokładnie to samo , miałem nawigacje przpiołem potem zasilacz od nawigacji do noiki i sru. sztum mi wcieło, poradziłeś sobie z tym?

Siara_nh:
tak, tak poradziłem , tylko nie pamiętam co wtedy zrobiłem :D nie wiem czy jednak nie okazał się uszkodzony bezpiecznik, wyglądał na sprawny a jednak nie przewodził, wymień od razu bezpiecznik i zobacz czy działa jak nie to pisz będę kminił czy tylko to u mnie było

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej