Autor Wątek: FUSE 1  (Przeczytany 2637 razy)

rcala xj40

  • Gość
FUSE 1
« dnia: Marzec 01, 2009, 13:26:42 pm »
Tzn.rozladowalem aku zostawiajac lampki wlaczone w zaglowkach na czas bobytu w stolicy :P,
Dzis postanowilem kotka i zone zabrac na spacer, zaczynam ladowac aku jakies 2h, brobowalem odpalic a tu tylko trytryyyytryyy, plus blad FUSE 1 czyli jak rozmumiem bezpiecznik nr 1 a jak go odszukac, czekam do jutra naladuje aku i zobacze jakie dalej objawy..... a moze jakies macie pomysly.... :-wstyd

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: FUSE 1
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 01, 2009, 13:42:46 pm »
Fuse1 oznacza ze musisz poszukac w skrzynce po prawej stronke (pasazera), jezeli pokazuje Fuse2 to
oznacza to blad po lewej strone a Fuse3 oznacza poszukiwanie w skrzynce nad tunelem.

a ten dzwiek mowi ze troche masz za maly pradu ...

rcala xj40

  • Gość
Odp: FUSE 1
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 01, 2009, 19:26:34 pm »
ok jag jusz nie robi trtytryytry  ;), aku po solidnym 7 godzinnym naladowaniu...i teraz faktycznie widze ze mi sie piorun swieci wzkazujacy przepalony bezpiecznik....i zwiazku z tym pytanko czy moge kupic jakis miernik dla wlasnego uzytku ktory pomoze mi w lokalizacji np. przepalonego bezpiecznika...

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: FUSE 1
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 01, 2009, 19:33:03 pm »
mozesz uzywac kazdego uniwersalnego miernika, ustawisz na ohm (omega taka) i jak bezpiecznik jest
przepalony to nie pokazuje nic, jak jest sprawne to pokazuje ok. 0 albo 0. ale wez lampke bo ogolnie
widac ze drucik w srodku sie przerwal.

rcala xj40

  • Gość
Odp: FUSE 1
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 01, 2009, 19:49:37 pm »
Bardzo dzieki bo skad  :-pojecia ja biedny ogrodnik mialem to wiedziec  ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2009, 19:50:45 pm wysłana przez kogutki »