Autor Wątek: Jaki akumulator  (Przeczytany 9433 razy)

monteki

  • Gość
Odp: Jaki akumulator
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 22, 2013, 13:36:40 pm »

Wiecie co mam takie coś, ale zgubiłem instrukcje obsługi.. podłączam to do aku , zostawiłem na kilka godzin i nic sie nie dzieje , nie chce sie przełączyć na żadną opcje poza czuwaniem , może ktoś wie jak to  powinno robić( sprawdzałem na samochodzie i motorze )

zobacz tu http://kaufnet.pl/download/prostownik.pdf

dzięki już znalazłem tą instrukcje , ale po 20h podłączenia mojej 80 tki do tego prostownika , nadal nie mogę przełączyć na żadną z  funkcji...  czuć że moje aku jeszcze "żyje"  więc nie wiem o co chodzi... na jakimś forum znalazłem info że czasami trzeba na długo zostawić podłączony tak zanim w ogóle będzie można przełączyć na jakąś funkcje , że i tak jak jest na stand-by to powoli podładowuje aku

eMWuGSM

  • Gość
Odp: Jaki akumulator
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 07, 2014, 11:33:29 am »
Ja musiałem jednak kupić do siebie.

Wziąłem EXIDE EA852 (szary EXIDE Premium, czyli Centra Futura) 85Ah 800A. Cena: niecałe 400zł w tym gwarancja 3 lata i "EXIDE ASSISTANCE"

Czym tak naprawdę jest Exide Assistance?

Exide Assistance to pakiet usług w zakresie BEZPŁATNEJ pomocy drogowej, który jest dołączony do każdego akumulatora Exide Premium i Centra Futura. Dzięki temu gamy akumulatorów Premium i Futura stają się jeszcze bardziej atrakcyjne dla klientów niż dotychczas.

Offline slawek

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 313
Odp: Jaki akumulator
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 07, 2014, 12:04:20 pm »
Exide Assistance polega na tym ,że jak rozładuje się tobie akumulator (nawet z twojej winy) to przyjadą i pomogą uruchomić silnik. Ta usługa trwa 2 lata.
X-Tpe 2,0 D sport  rok 2004