Autor Wątek: Wiskoza  (Przeczytany 2787 razy)

poliarny

  • Gość
Wiskoza
« dnia: Luty 25, 2009, 05:15:10 am »
Witam
Nie sprawnie działająca WISKOZA ??????. Wentylator na wyłączonym silniku obraca się  z oporem. Przy starcie silnika od początku  się obraca i chłodzi chłodnicę. Jakieś Propozycje.
Pozdrawiam

daniel

  • Gość
Odp: Wiskoza
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 25, 2009, 09:38:52 am »
Wiskoza prawidłowo chłodzi od startu. Drugi wiatrak włącza się po przekroczeniu progu temperatury.

optre

  • Gość
Odp: Wiskoza
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 07, 2009, 19:51:20 pm »
A co jeśli wentylator kręci się z obrotami silnika, czyli im wyższe obroty tym szybciej się kręci, auto brzmi jak F-16.

tomz

  • Gość
Odp: Wiskoza
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 07, 2009, 20:44:19 pm »
przypomniałeś mi właśnie o kumplu, który kiedyś właśnie wentylator w swoim oplu omega podłączył na sztywno i 2.0 brzmiało jak v8  ;D

JACOOO

  • Gość
Odp: Wiskoza
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 21, 2009, 09:20:52 am »
a mi sie wisko tez zblokowalo i podoba mi sie ten dzwiek :d ale dzis zagladne rozbiore i napisze na co choruje kot :d zastosuje sprawdzony lek :D :D

JACOOO

  • Gość
Odp: Wiskoza
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 21, 2009, 15:54:52 pm »
A co jeśli wentylator kręci się z obrotami silnika, czyli im wyższe obroty tym szybciej się kręci, auto brzmi jak F-16.



A mi sie przypomniało co sie kiedys w moim mietq 123 stalo tez bylo wisco taki sam tylko moze troche mniejszy wentylator ..... Wracalem z nad morza i w polowie drogi sie urwalo to kolo pasowe widocznie za duze przeciazenia wystepowaly ..... w efekcie nie dzialala pompa wody :( .... ale pamietam ze pozyczylem na jakiejs wiosce spawarke i sobie przyspawalem  :-yipee spokojnie dojechal a wiadomo prowizorki sa the best :d