Autor Wątek: Okazjonalne spotkania właścicieli Kotów podczas wypadów na narty  (Przeczytany 9875 razy)

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.882
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Okazjonalne spotkania właścicieli Kotów podczas wypadów na narty
« dnia: Grudzień 03, 2013, 23:55:23 pm »
Witam
myślę że warto otworzyć watek dla pasjonatów Kotów i miłośników białego szaleństwa ( nie myślę tu o nabiale )
 miło było by wypić  na stoku grzane wino i pogadać o kotach
zainteresowanych proszę o wpisywanie daty i miejsca pobytu

Ja na 99,9% otwieram sezon 3 stycznia w Zieleńcu a potem  tydzień ferii z synem i tu na razie nie mam planów.

Pozdrawiam Maciej
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

Offline wrojag

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.351
Odp: Okazjonalne spotkania właścicieli Kotów podczas wypadów na narty
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 04, 2013, 08:34:03 am »
Będzie ciężko, no chyba że masz 4x4. Raz w życiu wjechałem XF do Zieleńca i natychmiast kupiłem żonie auto 4x4.
Przy napędzie na tylną oś ciężko jechać kotem na narty.

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.882
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: Okazjonalne spotkania właścicieli Kotów podczas wypadów na narty
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2013, 09:22:01 am »
witaj
w Zieleńcu jak mi czas pozwala jestem 3 razy w sezonie na krótkie 3-4 dniowe wypady z Poznania jest blisko a jak teraz  Wrocek ma obwodnicę to chwila i masz go za plecami
a we ferie z młodszym synem tez zawsze szykujemy  troszkę dłuższy wypad
nie na narty jadę zawsze Octavia idzie jak strzała choć parę razy musiałem korzystać z łańcuchów
 pamiętam taki rok jak spaliśmy z chłopakami w Kudowie Zdrój  codziennie rano na aucie było po 20cm śniegu nie zdejmowałem wtedy łańcuchów  nawet w Kudowie a na Zieleniec bez łańcuchów zapomnij ale za to na takim śniegu to się śmigało
sprzęt już przyszykowany czeka  i ja też
kot zostanie grzecznie w domku serce by mi pękło jak bym musiał brodzić w zaspach śniegu
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2013, 09:53:43 am wysłana przez maciejcat »
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

Offline pablo21

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.078
    • www.jaguar.org.pl
Odp: Okazjonalne spotkania właścicieli Kotów podczas wypadów na narty
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 04, 2013, 10:45:58 am »
Hmm.. To chyba jestem jakiś..inny  :-boks Swoim kotem jeżdżę wszędzie mazury, morze, góry.. Nigdy nie miałem problemów, nie zakładałem też łańcuchów. Możliwe, że miałem szczęście, ale w każdym roku gdzieś wybieram się na narty, warunki różne i nigdy się nie zakopałem, może nie jedzie jak ratrak, ale zawsze dojechałem na miejsce. Mam głębokie przekonanie co do jakości opon. Mam Vredesteiny Wintrac Xtreme, mój wyjazd z domu zaczyna się pod górę i też nigdy nie miałem problemów z poruszaniem się w stronę Wrocławia.  :-V
Zieleniec? Czemu nie!  :-clap
XJ-SC 5.3 V12
XJ40 6.0 V12 Daimler Double Six
X350 V8

slavek

  • Gość
Odp: Okazjonalne spotkania właścicieli Kotów podczas wypadów na narty
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 04, 2013, 11:38:19 am »
Zieleniec? Nie byłem... a narty lubię więc jeśli polecicie jakiś sprawdzony nocleg blisko stoku to chętnie się wybiorę i przy okazji poznam z Wami.

Offline wrojag

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.351
Odp: Okazjonalne spotkania właścicieli Kotów podczas wypadów na narty
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 04, 2013, 12:34:29 pm »
Hmm.. To chyba jestem jakiś..inny  :-boks Swoim kotem jeżdżę wszędzie mazury, morze, góry.. Nigdy nie miałem problemów, nie zakładałem też łańcuchów. Możliwe, że miałem szczęście, ale w każdym roku gdzieś wybieram się na narty, warunki różne i nigdy się nie zakopałem, może nie jedzie jak ratrak, ale zawsze dojechałem na miejsce. Mam głębokie przekonanie co do jakości opon. Mam Vredesteiny Wintrac Xtreme, mój wyjazd z domu zaczyna się pod górę i też nigdy nie miałem problemów z poruszaniem się w stronę Wrocławia.  :-V
Zieleniec? Czemu nie!  :-clap
Mam opony  zimowe tej samej firmy i na podjeździe do Zieleńca jeszcze przed skrętem w lewo paliły się wszystkie kontrolki od kontroli trakcji i innych bajerów "wspomagających" jazdę,  było świeżo po opadach śniegu i droga była biała( jak jest czarny asfalt to jest OK).

Offline pablo21

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.078
    • www.jaguar.org.pl
Odp: Okazjonalne spotkania właścicieli Kotów podczas wypadów na narty
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 04, 2013, 13:25:09 pm »
No cóż.. Pozostaje kupić X308 !  ;D
A tak poważnie, to tryb zimowy nic nie zmienił?
XJ-SC 5.3 V12
XJ40 6.0 V12 Daimler Double Six
X350 V8

Offline wrojag

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.351
Odp: Okazjonalne spotkania właścicieli Kotów podczas wypadów na narty
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 04, 2013, 14:22:50 pm »
A i owszem zmienił, na tunelu koło gały zmiany biegów zapaliła się kolejna kontrolka  ::)

Y-1 Yonek

  • Gość
Odp: Okazjonalne spotkania właścicieli Kotów podczas wypadów na narty
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 04, 2013, 21:35:27 pm »
Ja mam szczęście do wyciągu mam ok 15min. z domku. A co do góry od domu to u mnie ho ho nawet mikołaj pali gumę :-hehe :-hehe :-hehe Mieszkam miejscowość obok Zawoji (Najdłuższa wieś w polsce) I górki u mnie do okoła niezłe... Mój kot ma napęd na przód więc daje rade. Choć wiem co to jazda z tylnym napędem ::) mam sprintera więc jak droga utrzymana na biało to jest jazda od boku do boku jezdni byle nie stanąć  :-hehe :-hehe... Zapraszam do Zawoji Jeśli ktoś tam będzie na pewno nie odmówię noclegu i oczywiście gorzałki z herbatką :-tylko :-V

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.882
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: Okazjonalne spotkania właścicieli Kotów podczas wypadów na narty
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 04, 2013, 22:34:01 pm »
Yonek
szkoda ze z Poznania tak daleko choć może namówię młodego na ferie to dam znać

a co do opon macie rację są ważne a napęd na przód ułatwia wiele ja tam jak widzę że jest biało  kupa śniegu i sytuacja tego wymaga zakładam łańcuchy to kilka minut i jadę jak traktor bez problemu w końcu od tego one są
w zeszłym roku przeleżały całą zimę w bagażniku a dwa lata temu przydały się
 dość często jak jadę do Zieleńca śpimy w Kudowie Z ( fajny pensjonat  ) dojeżdżamy do Zieleńca więc wspinałem się tam wiele razy i często jedziemy na jazdy wieczorne tak na 19-22 więc warunki są różne

tak jak pisałem wcześniej ja będę od 3 lub od 6 stycznia wtedy jest dość luźno ludziska po świętach i sylwestrze odpoczywają niema tłoku  na stoku co do noclegu na razie nie planowałem
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2013, 22:50:19 pm wysłana przez maciejcat »
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

Y-1 Yonek

  • Gość
Odp: Okazjonalne spotkania właścicieli Kotów podczas wypadów na narty
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 05, 2013, 21:00:58 pm »
Maciejcat wcale nie tak daleko   Mniej więcej od tąd..........................................do tąd :-hehe :-hehe Będziesz przejeżdżał zapraszam mój kom. Pl. 518-028-092 Równie gorąco zapraszam każdego  :-tylko

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.882
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: Okazjonalne spotkania właścicieli Kotów podczas wypadów na narty
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 05, 2013, 23:16:06 pm »
Yonek
na pewno jak poniesie mnie w te rejony to wpadnę choć na herbatkę z prądem
Ps. mamy  z Aśka jeszcze kilka górek do zaliczenia przed starością a myślę że następne wakacje to już sami pojedziemy ( lub  ze znajomymi ) młodszy- młody ma 16L a starszy - młody ma 21 L wiec już sami sobie czas zapewniają wśród swoich kumpli
pisałeś coś o nowym członku rodziny -jak co daj cynka opijemy przez neta
 pozdrawiam
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

Y-1 Yonek

  • Gość
Odp: Okazjonalne spotkania właścicieli Kotów podczas wypadów na narty
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 09, 2013, 21:48:42 pm »
Jak będzie to na pewno nie zapomnę Ci się pochwalić... Ps. Jako pierwszemu :-R :-R A opijemy jak się spotkamy przez neta tak  nie smakuje :-thumpdown  :-V

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.882
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: Okazjonalne spotkania właścicieli Kotów podczas wypadów na narty
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 10, 2013, 00:36:58 am »
ok  :-yipee
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

pawelek11

  • Gość
Odp: Okazjonalne spotkania właścicieli Kotów podczas wypadów na narty
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 10, 2013, 00:54:07 am »
 :-super Bardzo fajny pomysł z tymi nartami, ja zawsze czekam na słoneczny dzień (lubię w takie dni jeżdzić na nartach) albo jadę wieczorem około 18:00-tej, też jest fajnie, bo mało ludzi  :-gwizd jak pada śnieg albo się zanosi zostaję w domu, po co kusić los...