Autor Wątek: krótkie pytanko o przewody paliwowe  (Przeczytany 1765 razy)

Mr_Daimler

  • Gość
krótkie pytanko o przewody paliwowe
« dnia: Listopad 24, 2013, 20:10:53 pm »
Witam  :)

Proszę napiszcie mi który na fotce to przewód głowny dostarczający paliwo do silnika, nie mam na mysli do poszczególnych garów, ale do całego silnika. I który to przewód powracający nadmiar paliwa ?

Bo z tego co ja wiem i juz sam wybadałem, to numer 1 to jest juz listwa wtryskowa od której odchodzą rozgałezienia do poszczególnuch garów. Wieć nie o to mi chodzi. Więc numer 2 to musi byc głowny przewód zasilający listwe numer 1 w paliwo, gyż nie ma absolutnie nic innego, zadnego innego węza podłaczonego do listwy number 1.

Numner 3 to jakies odpowietrzenie czy cos takiego prawda ?

Więc gdzie jest wąz odprowadzający nadmiar paliwa ?



« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2013, 22:14:31 pm wysłana przez Choina »

tomek1212

  • Gość
Odp: krótkie pytanko o przewody paliwowe
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 24, 2013, 23:22:34 pm »
Numer 2 to jest oczywiście zasilanie, natomiast powrót jest z przodu listwy, na tym zdjęciu gdzie jest grot zielonej strzałki jest taka jakby mała metalowa puszka. To jest regulator ciśnienia i od niego odchodzi metalowy wężyk w stronę lewego błotnika, a w dalszym ciągu zamienia sie na gumowy i idzie na dół. To jest właśnie powrót.
Do regulatora podpięty jest jeszcze cienki wężyk podciśnieniowy który służy do regulacji ciśnienia.

Mr_Daimler

  • Gość
Odp: krótkie pytanko o przewody paliwowe
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2013, 05:29:31 am »
Dzięki wielkie :)

Tak dla upewnienia sie:  numer 1 to regulator ciśnienia a ten metalowy węzyk oznaczony jako numer 2 to powrót paliwa, czy tak ?



http://imageshack.com/i/0f5htrj

tomek1212

  • Gość
Odp: krótkie pytanko o przewody paliwowe
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 26, 2013, 00:15:41 am »
Dokładnie tak.