Dział Techniczny > XF (2008 - obecnie)

Bezpieczniki od XF

(1/5) > >>

gttga:
Witam szanowne Grono . Jestem nowy na forum i prosiłbym o wyrozumiałość . Poszukuję pilnie schematu elektryki do mojego kotka XF-a (2009 rok). A przynajmniej rozpiski bezpieczników .

micky:
W dziale "Przydatne informacje" jest wątek "przydatne linki polecane przez klub" gdzie znajdziesz link pod
tytułem "Download Instrukcji Użytkownika" - tam nie ma schematu elektryki (bo tego nie ma obiegu
ogólnodostępnym) ale m.i. tego tam znajdziesz:



gttga:
Dzięki serdecznie za schemacik . Jednak mam dalej problem . A mianowicie nie mam prawego światła . Xenon dobry , brak zasilania . Może bezpiecznik - ale nie mogę go zlokalizować . I drugi problem brak sygnału dźwiękowego . Gdzie się znajduje sam sygnał ? Od tego muszę zacząć .  :-help

Jaguar Parts:
Za światła w XF odpowiada skrzynka bezpieczników kabinowa. Jest to bardzo częsty problem w XF, że poszczególne podzespoły przestają działać właśnie przez tą skrzynkę. A to przygasają światła, albo w ogóle przestają działać, albo jakieś gadżety w kabinie. Mam jeszcze jedną taką nową skrzynkę ale było ich sporo rodzajów w zależności od nr vin. Jeśli nie poradzisz sobie z tym to zadzwoń, może akurat moja będzie pasować.

Kadar:
a znajdzie sie cos w jezyku polskim?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej