Autor Wątek: Marek z Warszawy  (Przeczytany 3747 razy)

Offline Bogas

  • JCPF Club Member
  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 89
Odp: Marek z Warszawy
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 03, 2013, 16:00:02 pm »
Witaj i gratuluje wytrwalosci to bedzie kochany kot

Offline GRZEŚ

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.544
Odp: Marek z Warszawy
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 04, 2013, 21:01:09 pm »
Witaj

marekp

  • Gość
Odp: Marek z Warszawy
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 06, 2013, 08:13:10 am »
A ja czekam na opony i nie moge sie doczekac. Ale znalazlem zdjecie. Auto bylo omawiane w innym watku. To jest ten samochod.
http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php?topic=24043.0 Ten wlasnie kupilem. A czy dobrze zrobilem? To sie okaze. Mam nadzieje ze niebawem. Nie moglem wrocic na tamtych oponach. One mialy 10 lat i byly popekane. Nowe zamowione i czekam. Jak sie tylko pojawia to wsiadam w pociag i wracam Jaguarem Sport.

MarekP

marekp

  • Gość
Odp: Marek z Warszawy
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 08, 2013, 17:57:27 pm »
No i stalo sie! Otoz dziewczyny i chlopaki. Dzis o 5 rano pojechalem po auto. Radio z odzyskanym kodem. Nowe opony. Alez ja mialem wyczucie ze nie jechalem na starych!!!! 3 na 4 opony przy zdejmowaniu (!) sie rozpadly! Gleboki bieznik ale stal od 1998 - taka data prod. opon. 3 z nich sie podarly po prostu! Przy okazji sprzedawca zmienil mi klocki hamulcowe. No i w droge. Od 12 do 15.15 dojechalem do Warszawy. Nie katowalem kota. Uczylem sie klawiszologii - juz prawie wszystko wiem. Oczywiscie ja nie jezdze na codzien automatem to ze 3 razy udalo mi sie znalezc sprzeglo. Dobrze ze nikt blisko za mna nie jechal akurat. Kotek jest ekstra. Wygodnie. Klima jak marzenie. Wszystko dziala. Spalil przy sredniej 75kmh (ilosc km. dzielone przez czas calkowity tzn. bez odliczania tankowania itp) 9.1l/100km! Jechalem spokojnie. Raczej tak jak sa przepisy +10km/h. Czyli na dwupasmowkach 130km/h max. No pare razy depnalem sobie. Bardzo pieknie chodzi silnik. Nic sie nie dzialo.
Juz kotek stoi w garazu. Trudno go bylo wstawic bo miejsce ma 5m wiec sie nie miesci i czesc. Wystaje z 10cm. Nie da sie inaczej. Sciane bym musial wykuc. Odpoczywa. Ale mi sie podobala jazda!!!! Zdjecia beda. To jest niespotykany egzemplarz. Bo moj!  :). Prawo jazdy odebralem bom zgubil w Madrycie w wypozyczalni. Wiec jechalem bez prawa jazdy. Zadzwonila mila pani ze moge odebrac wiec sie troche spieszyc zaczalem. Ale zdazylem ze wszystkim. Nie zarejestrowalem bo poczty nie moglem znalezc. Niewazne. We wtorek zarejestruje. Na razie na wloskich numerach jade. Pali duzo ale nie porazajaco. Choc 9.1l to jest troche. To bylo 27l jednak. Pomysle co z tym zrobic. NIe jezdzic. Zalozyc gaz. Mam doskonalego fachowca ktory nic nie zepsuje. Ale auto - piekne. Dobrze ze w garazu. Dzis deszcz to by sie lakier niszczyl.  :)

MarekP

suchorz

  • Gość
Odp: Marek z Warszawy
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 11, 2013, 16:35:19 pm »
Cześć !!!!!!!!

Offline Jacatu

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 221
Odp: Marek z Warszawy
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 17, 2013, 10:30:17 am »
Witaj , :o
S-type 2,5 ***** XJ-S H.E. V12* **XJ350***XJ358***XJS Cabrio 4,0***